S7 Edge Hala Alınır mı?

Kızgın Panda

Hectopat
S7 Edge çok hoşuma gidiyor sonsuz ekran olmaması benim için mükemmel çünkü çok video ve film izlediğimden önemli sizce alsam 2-3 yıl götürür mu ? Güncelleme alır mı diye sormak istiyorum lütfen bana yok şu telefon daha iyi yok şu telefon almak daha mantıklı olur demeyiniz.

S7 Edge çok hoşuma gidiyor sonsuz ekran olmaması benim için mükemmel çünkü çok video ve film izlediğimden önemli sizce alsam 2-3 yıl götürür mu ? Güncelleme alır mı diye sormak istiyorum lütfen bana yok şu telefon daha iyi yok şu telefon almak daha mantıklı olur demeyiniz.
Android 9 güncellemesi almayacak deniyor. Onun dışında çok hoş telefon bence alınabilir.

S7 Edge Samsung'un Android 9 Pie alacak cihazlar listesinde gözükmüyor. Bunu baştan belirteyim. Fakat güvenlik güncellemeleri halen almakta.

Bir alt modeli S6 Edge ise Android 7'de kalmıştı. Fakat güvenlik güncelleştirmeleri almakta.

Şahsi olarak ben almak istemem.

Güncelleme alıyor ancak bunlar android yükseltmesi değil cihaz için güvenlilik ve kararlılık güncellemeleri oluyor. Android 9 gelmeyecek diye biliyorum. Şu an kullanmakta olduğum ve memnun olduğum bir telefon, hatta değiştirecektim vazgeçtim 1 yıl daha kullanacağım. Yine de herşeye rağmen bugün alınabilecek bir telefon olarak görmüyorum.

Note FE yönelin bence. Hem de Pie alacak diyorlar.
O söylenti doğruysa ve tamamen aynı donanıma sahip S7/Edge'in de alması gerekir. 2 büyük güncelleme aldı S7'ler ama Note FE alması işi karıştırıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı