Bugünlerde S7 Edge alınır mı?

Arugigin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar bu aralar S7 Edge almayı düşünüyorum internet üzerinden bir kişinin yorumunu gördüm yeni satın almıştı birkaç soru sordum ve olumlu yanıtlar aldım sizce mantıklı mı değil mi bu arada başka telefonlarda söyleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadara alacaksın? Netteki fiyatları epey uçuk. Benim bulduğum en ucuz model 2100 TL. Hala iyi bir telefon olsa da bu fiyatlara alınmaz. Güncelleme desteği de artık yok, çok çok eskidi. S11 gelecek neredeyse S7 almak çok uygun fiyat olmadığı sürece alınmaz.

Fiyata bağlı fiyat yakınsa yerine Note FE tercih edilebilir. Ben S7 Edge'nin ekranını kırınca Note FE' ye geçtim. 1 Tık daha oturaklı telefon ben aldığımda f/p açısından güçlü bulmuştum. Aynı zamanda en büyük alma sebebim Samsung'un o serilerdeki tasarımı. Şu anki ekran kasa oranının abartılması bana hiçbir şey katmıyor ve kullanışlı gelmiyor.

Note FE, S7 Edge modelinden çokta farklı değil, aynı platformun cihazları. Çok uygun olmadıkça alınacak telefonlar değiller.
Mesajımda belirttim bende. S7 Edge yerine Note FE daha iyi bir seçim olur anlamında dedim. Xiaomi, huawei vs alternatiflerini katmazsak. Ben hala ısınamadım o telefonlara.

S7 kullanan bir arkadaşımdan biliyorum telefonu, kamerası çok güzel ve net fotoğraflar çekilebiliyor, bataryası hakkında çok bilgim yok, performans olarak PUBG'yi kasmadan oynatabiliyor, tasarım ve malzeme olarak günümüzdeki amiral gemisi cihazları ile çok rahat karşılaştırılabilirken aynı fiyata satılan RN8 gibi modellerle karşılaştırmak bile saçma geliyor, ekran paneli de OLED panel. Bence o fiyattaki en iyi f/p cihazlardan birisi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı