S7 edge sensörleri çalışmıyor

Emre Yesil

Hectopat
4 gün önce hepsiburada.com aldığım Galaxy S7 Edge telefonumun bugün yakınlık sensörü, nabız ölçer vs çalışmadığını fark ettim. Normalde birisi ile konuşurken yakınlık sensörü sayesinde ekranın bir nebze kapanması gerektiğini biliyordum fakat ilk geldiğinde kendimiz ayarlıyoruz herhalde deyip kestirip atmıştım. Bugün fark ettim ki ekran otamatik de dönmüyor bu yüzden bir sorun olduğunu anladım. Sizce ne yapmalıyım çözümü var mıdır yoksa garanti yolu gözüküyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sen anlamamissin tam olarak :) Direkt olarak iade kodu alip gonderirsen yine problem yasamayacaksin. Servisin insafina birakmazdim ben kendimi.

Sen beni dinle, iade kodu al ve hicbir bilgi vermeden, mazeret belirtmeden iade et.

Sizin dediğiniz de olurdu fakat çok değişik şeyler oldu telefonumla ilgili. Şikayetvar.com a yazdığımda hepsiburada genel müdürlüğü bana ulaştı ve bir servise yönlendirildim yakındı gideyim dedim. Servis baya iyidi ürünümü samsung a yolladı ve ürünümün değişimi onaylandı üretici hatası olduğu ortaya çıktı. Ve en önemlisi s7 edge telefon modeli stoklarda kalmadığı için ve mağdur olduğum için de sıfır kapalı kutu s8+ göndereceklerini söylediler.Bizzat samsung türkiye aradı iyi ki servise gönderdim dedim ilk defa...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı