S7 Edge yerine telefon önerisi

Siberman

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Telefon almayı düşünüyorum, kullanmış olduğum telefon ise S7 Edge ve performans olarak da halen daha memnunum fakat yeni bir telefon almanın zamanı geldiğini düşünüyorum. Bu performansı aratmayacak telefon önerilerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk şu modeli alın diyemem çünkü piyasada artık en iyi telefon diye birşey yok her cihazın artı ve eksi yönleri var sadece ara model almayın diyebilirim.

Yani S7 Edge den sonra A serisi veya Lite seriler sana sıkıntı çıkarır zayıf gelir Snapdragon 8xx serisi bir cihaz bakmalısın bütçe meselesi.

S9+ hala taş gibi telefon onu düşünebilirsin Samsung istiyorsan.

Merhaba,

Telefon almayı düşünüyorum, kullanmış olduğum telefon ise S7 Edge ve performans olarak da halen daha memnunum fakat yeni bir telefon almanın zamanı geldiğini düşünüyorum. Bu performansı aratmayacak telefon önerilerine açığım.
Hocam S7 Edge'den performans olarak memnunsanız, telefonun bir sıkıntısı yoksa, 1 sene daha kullanın derim.

4 Yıl oldu S7 Edge kullanıyorum, açıkcası halen daha şık ve halen daha performanslı. Kamera konusunda belki biraz geride ama yine de onun yerini tutabilecek bir telefon almak istesem en az 5.000 TL vermem gerekli. Zorunlu değilse kullanıma devam ama P30 Pro iyi bir cihaz.

S7 Edge çıktığından beri kullanıyorum ve gayet memnunum. Eğer telefon almayı düşünüyorsanız 1 yıl daha beklemenizi tavsiye ederim. Şu an telefon almak için doğru bir zaman değil bana göre.

Geri
Yukarı