iPhone 7 Plus vs S7 Edge Alternatif Telefon Önerisi

Ripred

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Amerika'dan abimin vasıtasıyla bir telefon almayı düşünüyorum. Öncelikle G5 düşündüm. Ancak pilinin az olması ve tasarımını pek beğenmemem beni başka seçeneklere yöneltti. Sony'e pek sıcak bakmıyorum ama yine de önerirseniz araştırırım. Onun dışında S7 Edge baktım ve beğendim. Ancak Samsung'a güvenmekte sorun yaşıyorum Note 7'den sonra S7'de kendi kendine patlama gibi sorun olmuş yeni okudum ve yazılım en önemli 2 sebebi. Bu yüzden iPhone'a doğru yöneldim. Ancak Android telefonları da önerirseniz incelerim bir bakarım. Teşekkürler.

Amerika'dan abimin vasıtasıyla bir telefon almayı düşünüyorum. Öncelikle G5 düşündüm. Ancak pilinin az olması ve tasarımını pek beğenmemem beni başka seçeneklere yöneltti. Sony'e pek sıcak bakmıyorum ama yine de önerirseniz araştırırım. Onun dışında S7 Edge baktım ve beğendim. Ancak Samsung'a güvenmekte sorun yaşıyorum Note 7'den sonra S7'de kendi kendine patlama gibi sorun olmuş yeni okudum ve yazılım en önemli 2 sebebi. Bu yüzden iPhone'a doğru yöneldim. Ancak Android telefonları da önerirseniz incelerim bir bakarım. Teşekkürler.
I Phone 7 ''çöp''. Değişen tek şey artan ücreti. S7 daha iyi bir seçim olur. Ayrıca bir pasaporta ve 6 ayda bir yurt dışına çıkan birine ihtiyacınız var. :D

Bütçe sıkıntı değilse iPhone 7 Plus alabilirsin. Android tarafında S7 Edge almanı tavsiye ederim.

Apple'nin yaptığı açıklamaya göre İphone 7 çizilebilir/dayanıksız açıklamasında bulunmuş ekstra aksesuar ve elinde taşınabilir şarj aleti ile dolaşmak istemiyorsan S7 veya Yenilenmiş Note 5 tercih edebilirsin.

Ek olarak: Android ile İOS un kendilerine göre olan + ve -'leri seni ne derece etkiler onu göz önünde bulundurarak içine sinen tercihi yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı