S7, S7 Edge vs iPhone 6S

iPhone 6s bitti diyenleri kaale alma, hala canavar gibi. Aşağıda'ki video'da 8 ile karşılaştırma videosu var beyaz olan 6s. Galaxy S7 ölü yatırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iPhone 6s bitti diyenleri kaale alma, hala canavar gibi. Aşağıda'ki video'da 8 ile karşılaştırma videosu var beyaz olan 6s. Galaxy S7 ölü yatırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
S7 neden ölü yatırım oluyor. Android sürüm güncellemesi almadığı için diyorsanız evet zaten almasada olur. Iphone 6S'de olmayan tüm özellikler S7'de zaten var. Ayrıca S7'nin hala stabil olduğu ve güvenlik güncellemesi aldığını unutmamak gerek. Evet Iphone 6S yavaş değil. Yavaşlarsa kullanıcı bataryayı değiştirip kullanmaya devam eder.

S7 Edge kullanıyorum. Güzel telefon bence. Her şeyiyle gayet memnunum ama şu anda yeni telefon alacak olsam alır mıydım bilmiyorum.

Sallama? Ergensin sanırım.
8 Oreo'nun ne zaman çıktığına bir bak istersen.
Dostum neyi savunuyorsun sen. Yalan dolan bilgiler veriyorsun. Geçen sene aldı S7 güncellemeyi. Fan boyluk yapma bi de gelmiş ergen diyor.
İyide arkadaş 8 mi alayım 6s mi alayım diye sormamış. Ona bakarsan S7 ile S10 arasında da hız konusunda bi uçurum yok. S7'nin tek dezavantajı kronik bir problemi olması. Ekranda pembe bir çizgi beliriyor.

Ben öyle bi tercih yapacak olsam 6S derdim. S7'im ile 2.yılım ama telefon babamındı o yüzden 4.yılı oluyor. Bugün çok sinir bozucuydu yazılımsal olarak. Mobil veri az önce bug geçirdi. İnterneti kesti. Kapatmakla uğraştım 2 dk boyunca kapanmadı. Açıyorsun bağlantı yok ve yine bug yapıyor 2 dakika daha bekliyorum kapanana kadar. Yeniden başlatmadan düzelmiyor. Ayda 2-3 kez yapıyor bunu ve son 1-1.5 senedir böyle. Kendi içinde bulunan önbellek temizleyiciyi açayım dedim telefonun menüsü 2-3 dakika gelmedi. Şarj konusuna bir şey diyemem. Bataryası hiç değişmedi sanırım. Günde 2 kez şarj ediyorum şu anda. Ayrıca 6S son güncellemesini alacak ve ona "yavaşlatma" uygulansa bile aldığından itibaren 2 hatta 3 yıl kullanabilirsin. S7'im en son geçen senenin başında güncelleme alıp Androd 8.0 oldu. Şimdilerde 2-3 ayda bir güvenlik vb. güncellemesi geliyor sadece. Yakında para biriktirebilirsem i7 veya i6S almayı düşünmüyor değilim. Bu arada ben bu yazıyı yazana kadar %3 şarjım gitti. Hiç bildirim gelmedi bu sırada. Uzun lafın kısası telefondan ne beklediğine bağlı olarak en doğru seçimi sen yapacaksın sonuçta. Android'in faydasını pek sayamam. Telefonum oldu olalı Android kullanıyorum. Çoğu özelliği bana gereksiz geliyor artık o yüzden sana karşılaştırma yapamam üzgünüm.

Dostum neyi savunuyorsun sen. Yalan dolan bilgiler veriyorsun. Geçen sene aldı S7 güncellemeyi. Fan boyluk yapma bi de gelmiş ergen diyor.

İyide arkadaş 8 mi alayım 6s mi alayım diye sormamış. Ona bakarsan S7 ile S10 arasında da hız konusunda bi uçurum yok. S7'nin tek dezavantajı kronik bir problemi olması. Ekranda pembe bir çizgi beliriyor.

Mesele o değil zaten, 6s yavaş,çöp vs diyen bilgisiz arkadaşlara ithafen atılmış bir video o.

S7 mi, S7 Edge mi? Yoksa iPhone 6s mu? Yıllardır Android kullanıyorum, yenilik istemiyor da değilim. Ama Android'e çok alıştım. G4 kullanıyordum, teklemeye başladı S4'e geçtim. 5 yıldır bende ve hala hızlı. O yüzden S7 tarafına kaymadım değil. Size de danışmak istedim. Başka telefon önermeyin lütfen.

Samsung diyecek iseniz nedenleri. iPhone diyecek iseniz nedenlerini belirtin lütfen.

Sırasıyla kullandıklarım: Nokia Lumia, S4, GM4, MiA1, G4.

İyi forumlar.
Şuan 6s kullanmaktayım telefon hala kararlılık ve stabil şekilde kasma donma ısınma olmadan çalışıyor kamerasıda gayet iş görüyor biraz daha üst modelde android cihazlar olsaydı android kısmını önerirdim ama S7 de çok güncel bir cihaz değil o bakımdan Apple tarafına yönelebilirsiniz.

Asıl sen neyi savunuyorsun anlamadım. Nesi yalan dolan. Android 8'in üstüne 2 sürüm daha geldi S7 bunları aldı da benim mi haberim olmadı?
6S'in güncelleme almaya devam etmesi mi yalan?
1.5 yıl önce çıktı android 8. Bir de hatalı bilgi diye ceza veriyorlar, nesi hatalı bu bilginin?

S7 edge kullanıyorum tavsiye ederim uzun zamandır kullanmama rağmen akıcılığını yitirmedi ve pil ömrü de gayet iyi her ne kadar Android güncellemesi almayacak olsa da Oreo ile stabil çalışıyor. iPhone alacaksan da iPhone 7 öneririm ondan öncesini almanın bir anlamı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı