S8 Alınır mı?

BoLoNoRa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 7 yıldır aynı telefonu kullanıyorum. 3200 TL bütçem var. Bu bütçe ile S8 almam mantıklı mı? S8 parasına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Parasına değer mi bilmiyorum, teknoloji marketleri dışında inceleme fırsatım olmadı ama o telefon düşer de ekranı kırılırsa sigaraya, alkole başlatır adamı. Edge ekranlı telefonlardan her zaman korkmuşumdur. Pratikte de çok fazla bir işlevi olduğunu düşünmüyorum.

Konuya uzun zamandır mesaj yazılmamış fakat bende yeni konu açmak istemedim. Yaklaşık 4 yıldır galaxy s4 kullanıyorum. s7 edge ve s8 arasında kaldım. s7 edge de ölü pixel olduğu söyleniyor bende bu yüzden s8 almaya karar verdim. Sizce şu anki fiyatıyla s8 alnır mı ? Yoksa s7 edge mi alayım ?

Konuya uzun zamandır mesaj yazılmamış fakat bende yeni konu açmak istemedim. Yaklaşık 4 yıldır galaxy s4 kullanıyorum. s7 edge ve s8 arasında kaldım. s7 edge de ölü pixel olduğu söyleniyor bende bu yüzden s8 almaya karar verdim. Sizce şu anki fiyatıyla s8 alnır mı ? Yoksa s7 edge mi alayım ?
Fiyatına bağlı eğer S7 2500 tl civarında ise gözün kapalı S8 al ama normalde S8 alman daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı