S9 alınır mı?

eren200ns

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, konuda belirttiğim üzere S9 alınır mı? (3000 lira) 1 veya 2 yıllık gidecek bana, üniversiteye gitmeden önce değiştireceğim ne dersiniz? Batarya çok düşük yazmayın biliyorum, ondan harici bir sorunu, eksiği var mıdır? Yoksa Note 10s mi alayım? Direkt öyle yapacağım büyük ihtimalle siz hangisini alırdınız? https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s9.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya tarafında üzebilir ama diğer her şeyiyle süper. Şuanda S9 Plus kullanıyorum, sormak istediğiniz soru varsa cevaplayabilirim.

Batarya tarafında üzebilir ama diğer her şeyiyle süper. Şuanda S9 Plus kullanıyorum, sormak istediğiniz soru varsa cevaplayabilirim.
3000 lira civarına ikinci el temiz olarak alınır mı ? 4-5 sene rahat götürür mü halen sizce ?
Batarya değişimi yaptınız mı ? Halen orjinal ilk bataryasını mı kullanıyorsunuz ?

3000 lira civarına ikinci el temiz olarak alınır mı ? 4-5 sene rahat götürür mü halen sizce ?
Batarya değişimi yaptınız mı ? Halen orjinal ilk bataryasını mı kullanıyorsunuz ?
Bahsettiğiniz telefon S9 Plus ise ve tertemiz bir cihaz ise alınabilir. Fakat uzunca süre kullanılmış bir S9 Plus asla işinizi görmez. Ha alınır mı alınır ama 4-5 yıl gibi bir beklenti olmasın, en fazla götüreceği 1 bilemedin 2 yıl. Orijinal bataryasını mı kullanıyorum emin değilim çünkü değişmiş olabilir ikinci el aldım ve detaylar söylenmemişti, çok takılmamıştım :D O yüzden pek net yorum yapamam batarya ile ilgili.

10 yıl bile götürür, küçük kardeşime aldım 7 / 24 pubg oynuyor bataryası hızlı bitiyor lakin pubg sabit 45 + 60 fps sabit.

Geri
Yukarı