S9 Plus vs S10

İkisi de güzel cihaz ama S10+ diğeribe kıyasla üstün özellikler sunuyor, böyle desem bile iki cihaz arasında dağ-gök mesafesi kadar bir fark yok. Mümkünse Snapdragon işlemciye sahip versiyonunu almanızı öneririm, daha iyi performans sunar.

Hocam her şeyi yanlış göstermekte ısrarcı olan "epey" bile doğru göstermiş. Arada fazlasıyla fark var.

Video derken? Yıllardır yapılıyor zaten, yurt dışından getirilip satılıyor; garantisi olmuyor sadece. Mantık yurtdışından alıp TR'de kullanmak.
Yurtdışından cihazı getirip kullanmak için cihaz başına 2.006 Türk Lirası para ödemeniz gerekli. Bir önceki yazınızda "Kayıt parası 50 TL." dediğiniz iş merdiven altı yapılan başka bir cihazın IMEI'sini kayıtsız cihazın üstüne yazarak kullanmak. Ve bunun yasadışı olduğunu hatırlatmak isterim. Snapdragon'lu Samsung amiral gemileri olarak tabir ettiğimiz cihazlar ülkemizde satılmıyor bu arada.

Xiaomi markasının üst sınıf telefonlarını kullananlara sormak lazım. :)

Haklsın da kankam evimizde 1 tane Xiaomi telefon Note 9 hem de süpürgesi var süpürge 5 ay geçtikten sonra kafayı yedi telefonda hem hiç sağlam değil hem de cızz diye ses geliyor patlicak gibi.

Haklsın da kankam evimizde 1 tane Xiaomi telefon Note 9 hem de süpürgesi var süpürge 5 ay geçtikten sonra kafayı yedi telefonda hem hiç sağlam değil hem de cızz diye ses geliyor patlicak gibi.

Hocam süpürgenin yazılımı çok kötü (!)

Hocam Xiaomi'lerin malzeme kalitesi olarak kullanıcılara pek sıkıntı yaşattığını görmedim. Genellikle piyasadaki en fiyat/performans donanımları yapıyorlar ama yazılımı da yaptıkları F/P ürün kadar iyi olmuyor. Rezalet bir yazılımı var dersek abartmış olmayız.

S9 plus kullanıyorum 3.Sene olacak hala eskimedi. S10 alman daha mantıklı olur güncel en azından. S9plus sadece güvenlik ve optimizasyon güncellemesi alıyor şu anda

Teknolojik ürünlerde Samsung, Philips falan tercih ediyorum, Xiaomi deneyimim olmadığı için fazla yorum yapmayacağım.

Hocam süpürgenin yazılımı çok kötü (!)

Hocam Xiaomi'lerin malzeme kalitesi olarak kullanıcılara pek sıkıntı yaşattığını görmedim. Genellikle piyasadaki en fiyat/performans donanımları yapıyorlar ama yazılımı da yaptıkları F/P ürün kadar iyi olmuyor. Rezalet bir yazılımı var dersek abartmış olmayız.

Dediğim şey telefonları için geçerli :D
yanlış anlaşılma olmasın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı