S9 telefonun bataryası stabil değil

Nyaan_Neko

Hectopat
Daha fazla  
Bazen telefonun bataryası çok hızlı bityor bazen ise bayağı uzun dayanıyor, bu olay normal midir?(arkada çalışan uygulamalar vs. her şeye baktım sorun onlar değil. Kullanım sürem filan tamamen aynı koşllarda)

Samsung Galaxy S9 SM-G960F

Son düzenleme:
Ben de S9+ kullanıyorum, aynı şekilde bir hızlı bitiyor bir yavaş bitiyor. Benim şöyle bir teorim var, depolama dolduğunda hızlı bitiyor, depolamada yer açtığımız zaman ise yavaş bitiyor.

Ben de S9+ kullanıyorum, aynı şekilde bir hızlı bitiyor bir yavaş bitiyor. Benim şöyle bir teorim var, depolama dolduğunda hızlı bitiyor, depolamada yer açtığımız zaman ise yavaş bitiyor.
Sanmıyorum hocam bende depolama hep aynı fazla birşey indirmedim ancak gene sapıtıyor. Adamlar garip batarya üretmiş.

(Bataryayı sıfırlayın) bataryayı sonuna kadar kullanmayı deneyin bitince yine durmadan kapandıktan sonra telefonu yine açarak sonuna kadar kullanın.
Ve bildiğim S9 Samsung tarafından destek kesildi ondan dolayı da olur mu bilemem.

Bunu bir deneyin.

(Bataryayı sıfırlayın) bataryayı sonuna kadar kullanmayı deneyin bitince yine durmadan kapandıktan sonra telefonu yine açarak sonuna kadar kullanın.
Ve bildiğim S9 Samsung tarafından destek kesildi ondan dolayı da olur mu bilemem.

Hocam tam olarak anlamadım biraz daha açanilir misin ne yapmam gerektiğini.

Bunu bir deneyin.
Denerim hocam teşekkürler.

Ben eski telefonumda uygulamıştım şu anki modellerde olur mu bilmem ama mantıken olmalı.
Telefonu şarjı bitene kadar kullanın, kapandıktan sonra tekrar açın ve tekrar kapanması için kullanın bunu 4-5 kere ya da tekrar açılmayana kadar yapın sonra %100 olana kadar şarj edin.

Bunu bir deneyin.
Benim dediğim şekilden bahsediyor bir deneyin olmaz ise bataryada sorun vardır.
Telefonun arkası şişmiş mi (batarya şişmesi var mı) onu da kontrol edin.

Geri
Yukarı