S9 telefonun bataryası stabil değil

Nyaan_Neko

Hectopat
Daha fazla  
Bazen telefonun bataryası çok hızlı bityor bazen ise bayağı uzun dayanıyor, bu olay normal midir?(arkada çalışan uygulamalar vs. her şeye baktım sorun onlar değil. Kullanım sürem filan tamamen aynı koşllarda)

Samsung Galaxy S9 SM-G960F

Son düzenleme:
Telefonunuz en azından 2 yıllık diye düşünüyorum.
Zaten yüzde 20 oranında falan kapasitesini yitirmiştir, belki de daha fazla. Eskisi gibi performans göstermemesi normal.
Yetkili serviste orjinal batarya ile değişim yaptırın daha kullanacaksanız. Farkı anlayacaksınız. Telefonu değiştireceksiniz de şimdilik idare etmeye çalışın.

Ekleme: Accubattery uygulamasını bir hafta kadar kullanıp pil sağlığı kısmından yaklaşık pil yuzdesini görebilirsiniz.

Telefonunuz en azından 2 yıllık diye düşünüyorum.
Zaten yüzde 20 oranında falan kapasitesini yitirmiştir, belki de daha fazla. Eskisi gibi performans göstermemesi normal.
Yetkili serviste orjinal batarya ile değişim yaptırın daha kullanacaksanız. Farkı anlayacaksınız. Telefonu değiştireceksiniz de şimdilik idare etmeye çalışın.

Ekleme: Accubattery uygulamasını bir hafta kadar kullanıp pil sağlığı kısmından yaklaşık pil yuzdesini görebilirsiniz.
Accubattery zaten kullandığım bir uygulama ve %70 gösteriyor (batarya ölmüş)

2018'den beri S9 kullanıyorum. İlk zamandan beri batarya problemli. Netten araştırınca kronik arızalı gibi geldi bana. Deji batarya ile değiştirdim kendim. Çok iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı