S9+ Yüksek Pil Tüketimi

asiim

Hectopat
Daha fazla  
Bu zamanlarda telefonun pil kullanımında bir gariplik hissediyorum. Özellikle Android OS çok fazla pil tüketmeye başladı. Normalde 8 saat civarı ekran ömrü alırken bu rakam 6 saate kadar düştü. Bir problem mi var yoksa sadece ben mi öyle hissediyorum bilmiyorum şu anlık. Yardım ederseniz sevinirim. (Telefonu şarj etme yöntemim %20, %15'in altında indikten sonra tamamen dolana kadar ve kendi şarj aletiyle oldu şuana kadar.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20180917-171924_Settings.jpg
    Screenshot_20180917-171924_Settings.jpg
    115,3 KB · Görüntüleme: 72
Bu zamanlarda telefonun pil kullanımında bir gariplik hissediyorum. Özellikle Android OS çok fazla pil tüketmeye başladı. Normalde 8 saat civarı ekran ömrü alırken bu rakam 6 saate kadar düştü. Bir problem mi var yoksa sadece ben mi öyle hissediyorum bilmiyorum şu anlık. Yardım ederseniz sevinirim. (Telefonu şarj etme yöntemim %20, %15'in altında indikten sonra tamamen dolana kadar ve kendi şarj aletiyle oldu şuana kadar.)
Eğer çok pil yiyen ve kullanmadığın uygulamaları silmeni ve telefonu sarjda kullanıyorsan kullanmamanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı