Saatlerce Oynababilecek Oyun Önerisi

Online oyun istersen, Growtopia'yı önerebilirim. Oyun 2D ve eğlenceli. Minecraft'ın 2D versiyonu gibi birşey. İnsanlarla ticaret yapabiliyorsunuz, konuşup sohbet edebiliyorsunuz. Ve oyunda Türkler de var. İsterseniz bir deneyin. Çok bağımlılık yapıyor diye ben bıraktım yaklaşık 2 ay oldu. Oyunu anlamak biraz zor olabilir gelişmek sıkıntılıdır ama eğlencelidir.
Gerçekten ciddi misiniz? Oyunun amacını sorabilir miyim?

Gerçekten ciddi misiniz? Oyunun amacını sorabilir miyim?
Anlatmam çok uzun zaman alır. Kısaca bahsediyim;
Oyun da tohumlarla para kazanıp kendinize kıyafet gibi şeyler alabiliyorsunuz. Kendinize özel bir mekan yapabiliyorsunuz.Her oyunda olduğu gibi hiçbirşeyiniz olmadan başlıyorsunuz. Ekrana öğretici şeyler çıkıyor arada bir. Tohum ekerek bloklar kırarak insanlara satıp para kazanabiliyorsunuz. Şöyle ki oyunda çok fazla dolandırıcılar var. Bunlara dikkat ederseniz çok keyif alabileceğiniz bir oyun diye düşünüyorum.Yani kısaca insanlarla rekabette gibisiniz. Paranızı kazanıp geçiminizi sağlamalısınız. Bir anda zenginleşip bir anda batabilirsiniz. Eğer bir sorunuz olursa seve seve cevaplayabilirim. Oyunda 3 senelik emeğim var.
En iyisi siz birkaç videosunu izleyin. Dilerseniz başlarsınız.

Son düzenleme:
MB Warband multiplayer ya da osmanlı modu vb. :D

Tarzınız mı bilmem fakat biz arkadaş ve kuzenlerim ile birlikte günlerce Don't Starve Together'den çıkmıyorduk:)
Birlikte oynadığınız zaman çok zevkli oluyordu. Arkadaş ortamınız varsa kesinlikle tavsiye ederim:kedi:

Hikayesi olmasa bile rust derim bir bakmanı tavsiye ederim oyunda devamlılık diye birşey var bitmiyor oyun sürekli oynayabilirsin ve evim patlayabilir korkusuyla hep oyundasın yaz için vazgeçilmez klasliklerden ayrıca materyal kasman gerekiyor silah yapmak için sürekli oyunda durman gerekiyor gelişmek için saatler geçirmek istiyorsan rustu öneririm ama şu anda türk serverlerinde pek bir iş olmadığından dolayı kaliteli yabancı sunucularda oynamanı tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı