Saatlerce oynanabilecek hikayeli veya Online oyun tavsiyesi

Bende gaza gelip acaba oynasam mı 900 saat ne dersiniz o videoyu izlerken enis abiye çok gülmüştüm. 😁 😁

Çok haklısınız hocam Valorant PC açmadığı için oynamadım ama çok sevdiğim bir oyundur.

Ben hiç oynamadım ama katlanamam 20 saat bile oynayamam 900 saat nasıl oynamış acaba.
Dying Light, HOI 4, Witcher 3, RDR 2.

O çöpe ben 9 saat bile katlanamadım, o yorumu görünce çok gülmüştüm :D. Ubisoft'un sevmediğim 2 serisi var. Birisi Watch Dogs, diğeri division.

Aslında Watch Dogs ilk 2 oyunu fena değildi son oyunda batırdı.

GTA 3, VC, SA, 4, 5
Alan Wake
RDR 2
Tomb Raider üçlemesi
Max Payne 1, 2, 3(tavsiye etmem)
Mirror's Edge
Beyond: Two Souls
Heavy Rain
Detroit: Become Human
Life Is Strange
Sleepings Dogs
Bully
...

Bende gaza gelip acaba oynasam mı 900 saat ne dersiniz? O videoyu izlerken Enis abiye çok gülmüştüm. 😁 😁
Akıl sağlığını kaybedersin aga gerek yok Division oynamaya :D.
Aslında Watch Dogs ilk 2 oyunu fena değildi son oyunda batırdı.
Beğenen çok insan var da, ben pek beğenemedim. Bir arkadaşım oynuyordu ara sıra, ben de onunla oynamıştım.
HOI 4 benlik değil ama sağ ol, bir de The Division singleplayer var değil mi?
Yok galiba. Ben oynarken Multiplayer'a bağlayıp, map'in ortasına bırakıyordu.

Akıl sağlığını kaybedersin aga gerek yok division oynamaya :D.

Beğenen çok insan var da, ben pek beğenemedim. Bir arkadaşım oynuyordu ara sıra, ben de onunla oynamıştım.

Yok galiba. Ben oynarken multiplayer'a bağlayıp, Map'in ortasına bırakıyordu.

Hocam(bayan, erkek olduğunuzu bilmediğim için) zaten division oyunlarını açmaz benim sistemim şöyle sağlam düşük sistemli korku oyunu önerirseniz çok güzel olur korku oyunlarına karşı olan korkumu yenmek istiyorum(Outlast'lar hariç kanser ettiler beni)

Hocam(bayan, erkek olduğunuzu bilmediğim için) zaten division oyunlarını açmaz benim sistemim şöyle sağlam düşük sistemli korku oyunu önerirseniz çok güzel olur korku oyunlarına karşı olan korkumu yenmek istiyorum(Outlast'lar hariç kanser ettiler beni)
Erkeğim. Düşük sistemli korku oyunu olarak; Resident Evil Revelations 2'yi biliyorum. Daha önce almıştım da, oynama fırsatım olmadı. O yüzden oyun hakkında yorum yapamıyorum.

GTA 3, vc, sa, 4, 5
Alan wake.
RDR 2
Tomb Raider üçlemesi.
Max Payne 1, 2, 3(tavsiye etmem)
Mirror's Edge.
Beyond: Two Souls.
Heavy Rain.
Detroit: Become Human.
Life is Strange.
Sleepings dogs.
Bully.

Max Payne 1'i ayıla bayıla oynamıştım grafikleri biraz eski ama çok beğenmiştim. Mirror's Edge 5 defa bitirdim tüm zorluk modlarında. Sleeping dogs çok beğendim GTA oyunlarının Asya ve daha iyi parkur mekanikli modu gibi. Tomb Raider oyunlarının hepsi listemde var zaten hocam sağ olun 😁 🙏
Erkeğim. Düşük sistemli korku oyunu olarak; Resident Evil Revelations 2'yi biliyorum. Daha önce almıştım da, oynama fırsatım olmadı. O yüzden oyun hakkında yorum yapamıyorum.

Ben başını biraz oynadım ve gerçekten çok güzel işlemiş korkuyu ona da bakacağım ilk oyunuda güzelmiş öyle duydum.

Geri
Yukarı