Saatlerce oynanabilecek oyun tavsiyesi

Intel Core i5-8300H işlemci, 8 GB RAM, 1050 Ti falan var hocam pek sanmıyorum açacağını. Emulatörlerde hele daha sıkıntılı oluyor diye biliyorum performans düşmesi falan normale göre daha fazla herhalde.

Bazı emülatörler key falan istiyor sanırım hocam o yüzden dedim. O kadar pahalı bir oyunun emülatör aracılığı ile bedavaya oynanması garibime gitti.
Ha tamam sisteminiz kaldırmaz büyük ihtimalle.

Selam, iyi akşamlar herkese. Saatlerce oynanabilecek, tabiri caizse saracak oyun önerisi arıyorum. Hikayeli oyunları pek sevmiyorum ama önerilerinize açığım. FM bağımlısıyım desem yanlış olmaz. Her sene yenisi çıkar çıkmaz oynarım. Fakat o da yavaş yavaş sıkmaya başladı. O yüzden yeni arayışlar içerisindeyim. Online rekabetçi oyunları da pek sevmiyorum. Daha farklı bir oyun lazım ama bulamıyorum. Fiyatı tuzlu olmayan, çok abartı sistem gereksinimi istemeyen her türlü oyun önerinize açığım.

Assassin's Creed 2

Selam, iyi akşamlar herkese. Saatlerce oynanabilecek, tabiri caizse saracak oyun önerisi arıyorum. Hikayeli oyunları pek sevmiyorum ama önerilerinize açığım. FM bağımlısıyım desem yanlış olmaz. Her sene yenisi çıkar çıkmaz oynarım. Fakat o da yavaş yavaş sıkmaya başladı. O yüzden yeni arayışlar içerisindeyim. Online rekabetçi oyunları da pek sevmiyorum. Daha farklı bir oyun lazım ama bulamıyorum. Fiyatı tuzlu olmayan, çok abartı sistem gereksinimi istemeyen her türlü oyun önerinize açığım.

Rust cok sistem gereksinimi isteyen iyi internet isteyen ve pahalıdır. Fakat saatlerce ve günlerce oynayabildiğim sıkmayan bir oyundur.

Hades, emin ol zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksın

Tomb Raider serisi (Rise of the Tomb Raider'ı aralıksız 6-7 saat oynadığımı hatırlıyorum)
Hikaye oyunlarından çok hızlı sıkılırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı