Sabah işe giderken neler düşünüyorsunuz?

Keşke erken uyusaydım ardından gidince sıcacık yatağıma gireceğim.

İş bittikten sonra yatağa girmek yerine gelir gelmez elimi yüzümü yıkayıp bilgisayara oturuyorum ve yine geç uyuyorum.

Okula giden dostlarım sabah uykunuzu alamamanızın sebebi anı yaşayamamanız yani demek istediğim yatarken yattığınızı hissederek bu yatakta 6-7 saat boyunca kimsenin sizi rahatsız etmeden rahat rahat dinleneceğinizi düşünün psikolojik olarak uykunuzu aldığınızı hissedersiniz🤔

Okula giden dostlarım sabah uykunuzu alamamanızın sebebi anı yaşayamamanız yani demek istediğim yatarken yattığınızı hissederek bu yatakta 6-7 saat boyunca kimsenin sizi rahatsız etmeden rahat rahat dinleneceğinizi düşünün psikolojik olarak uykunuzu aldığınızı hissedersiniz🤔

Bu doğru, bence sabah kalktığınız andaki psikoloji tüm gününüzü etkiliyor. Yatmadan önce güzel şeyler düşünüp yatmakla, morali bozuk olarak yatmak arasında bayağı bir fark oluşuyor. Bu yüzden güzel düşünün gününüz güzel geçsin.:)

Sabah 6:30 soğuğunda metroya nasıl yetişeceğimi düşünüyorum.

Hocam kitap okurken bir söz gördüm tanrı çocukların üşümemesi için kanlarını hızlı olarak bir aşağı bir yukarı çekerek üsümemelerini sağlarmış. Sende öyle düşün kanların sen üsümeme diye çalışıyor o zaman üsümezsin🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı