Tatile giderken neler alınmalı?

Troll Face

Hectopat
Arkadaşlar Allah izin verir ise yarın akşam tatil için yola çıkıyoruz. Bütün bir sene derslerime ve zorlu okul temposuna dayanıp bu tatili hak ettiğimi düşünüyorum ve bir o kadar da heyecanlıyım. Şimdi tatili özetlemek gerekirse; tatil için Antalya'yı seçtik, her sene seçtiğimiz gibi. Otelde konaklayacağız ve tatil süremiz 7 gün olacak. Şimdi bu sene biraz apar topar hazırlandık. Eksik bir şey kalmaması açısından tatil de olmazsa olmaz malzemeler nelerdir? Ve ufak bir öneri rica edeceğim. Tatilde eğlenmek için neler yapılabilir? (yüzmek dışında:D) şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Allah izin verir ise yarın akşam tatil için yola çıkıyoruz. Bütün bir sene derslerime ve zorlu okul temposuna dayanıp bu tatili hak ettiğimi düşünüyorum ve bir o kadar da heyecanlıyım. Şimdi tatili özetlemek gerekirse; tatil için Antalya'yı seçtik, her sene seçtiğimiz gibi. Otelde konaklayacağız ve tatil süremiz 7 gün olacak. Şimdi bu sene biraz apar topar hazırlandık. Eksik bir şey kalmaması açısından tatil de olmazsa olmaz malzemeler nelerdir? Ve ufak bir öneri rica edeceğim. Tatilde eğlenmek için neler yapılabilir? (yüzmek dışında:D) şimdiden teşekkürler.
Şarj cihazı ve kulaklık olmazsa olmazdır.

Hocam yüksek ihtimalle 7 günlük tatilde denizden çıkmam. Çünkü o kadar para vermişim zamanımı bilgisayar oyunu oynayarak geçiremem değil mi? :D
Hocam akşamları oynayabilirsiniz ve bence akşamları o civarlarda gezin. Bende tatil için Tekirdağı'na gideceğim aynı şeyi yapıcam.

Hocam akşamları oynayabilirsiniz ve bence akşamları o civarlarda gezin. Bende tatil için tekirdağı'na gideceğim aynı şeyi yapacağım.

Teşekkür ederim. Ailecek akşamları gezmeyi planlıyoruz. Ancak belirtmeyi unutmuşum ki laptopum oyun oynayacak kadar iyi değil :( masaüstü bilgisayarımda işlerimi yapıyorum veya oyunlarımı oynuyorum.

Bence Disney+ al istediğin dizileri - filmleri indir orada izlersin ben yarın tatile gidecek olsam kesinlikle birkaç tane Star Wars bölümü ve Mandalorian 2.sezonu belki bir de obi wan kenobi indiririm ya da obi wan kenobi yi gelince izlerim (1.sezonu izledim o yüzden 2.sezon :D)

Yedek şarj aleti.
Powerbank.
Kulaklık.
Bunları alırsan da iyi olur.

Geri
Yukarı