Sabah spordan önce kahve tüketilir mi?

CaNDiLmEn

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar, ben genellikle sabah kalktıktan sonra bir şeyler yiyip spora giderim. Sabah kalktıktan sonra kahve içip hemen ardından spora gitmek yağ yakmak ve kas yapmak açısından iyi olur mu? Başka yemek önerileriniz varsa yazabilirsiniz :)

Herkese iyi akşamlar, ben genellikle sabah kalktıktan sonra bir şeyler yiyip spora giderim. Sabah kalktıktan sonra kahve içip hemen ardından spora gitmek yağ yakmak ve kas yapmak açısından iyi olur mu? Başka yemek önerileriniz varsa yazabilirsiniz :)
Performansı yaklaşık olarak yüzde 30 arttırıyor diye biliyorum ama maksimum yarım saat önce tüketin.

Kesinlikle önermiyorum tabii ben basketbol antrenmanına gittiğim için feci midem bulanıyordu fakat siz ağırlık falan kaldırıyorsanız içmenizde bir sakınca yok fakat yine de rahatsız ederse içmeyin.

Geri
Yukarı