Sabahın köründe kimler ders çalışıyor?

Noble Six

Kilopat
Makaleler
10
Sahurla ilgisi yok. Bana geçmişte Fransızca öğreten kız arkadaşım (o dönemde sadece öğretmenimdi) Fransızca ödev verdi onu yaptım demin. :D Öğrenmeyi bitireli 1 yıldan uzun zaman geçti, özellikle konuşmada ondan çok daha iyi durumdayım, aktif olarak da kullandığım bir dil ama gece gece elime ödev kağıdı tutuşturmaya hâlâ devam ediyor. Tuhaf bir kafa yapısı var, demek ki müstakbel eşi olsam da öğretmenlik refleksi ağır basıyor. :D

mori

Hectopat
Çalışsam da boş çalışacağım. Ve sabah 9'da dersim var.

Bir deneyin bence çalışmayı. Akşam 1 saat çalışmak ile sabah 30 dk bakmak bana aynı geliyor. Sabahın bereketi denen bir şey var gerçekten. Bir nevi az çalışmak için sabah çalışıyorum desem yeridir. Ön yargıları kırıp deneyin.

Kemal Güneşli

Kilopat
Makaleler
3
Yer
CA
Sahurla ilgisi yok. Bana geçmişte Fransızca öğreten kız arkadaşım (o dönemde sadece öğretmenimdi) Fransızca ödev verdi onu yaptım demin. :D Öğrenmeyi bitireli 1 yıldan uzun zaman geçti, özellikle konuşmada ondan çok daha iyi durumdayım, aktif olarak da kullandığım bir dil ama gece gece elime ödev kağıdı tutuşturmaya hâlâ devam ediyor. Tuhaf bir kafa yapısı var, demek ki müstakbel eşi olsam da öğretmenlik refleksi ağır basıyor. :D
Öğretmenlik yanı sürekli ağır basıyordur hocam haklısınız, anlıyorum sizi. Benim de eskiden öğretmen bir kız arkadaşım vardı, bana da öğrencisi gibi davranırdı :D.

Yeni konular

Yukarı