Sabahın köründe kimler ders çalışıyor?

Öğretmenlik yanı sürekli ağır basıyordur hocam haklısınız, anlıyorum sizi. Benim de eskiden öğretmen bir kız arkadaşım vardı, bana da öğrencisi gibi davranırdı. :D
İşin kötü yanı kaçma şansın yok, yatarken sen uyumayacaksan bunu yap bakalım boş oturma diye eline bir tomar ödev kağıdı tutuşturup odaya çıkıyor. 32 yaşına geldim, 15 aydır öğrencisi değilim, gramerde olmasa da genel kullanım anlamında ondan iyi duruma geldim iş amaçlı kullandığımdan ama bu öğretmenlik refleksi değişmiyor. :D Bu yaşta gecenin 3'ünde ödev yapmak da ayrı bir garip geliyor. :D

İşin kötü yanı kaçma şansın yok, yatarken sen uyumayacaksan bunu yap bakalım boş oturma diye eline bir tomar ödev kağıdı tutuşturup odaya çıkıyor. 32 yaşına geldim, 15 aydır öğrencisi değilim, gramerde olmasa da genel kullanım anlamında ondan iyi duruma geldim iş amaçlı kullandığımdan ama bu öğretmenlik refleksi değişmiyor. :D
Vallahi kolay gelsin hocam, gece gece çalışmak hiç çekilmiyor ama ben çalışmıyorum diyemiyorsun da tabi :D

Günde 3-4 saat uyuma alışkanlığımdan kurtulup onun gibi 10 saat uyuyabilirsem kurtulabilirim bu durumdan. :D
Hocam az uyuyabilen insanlara çok özeniyorum, 7 saatten aşağı uyusam sersem gibi oluyorum tüm gün. Alışkanlığınız gayet iyi bir alışkanlık, aman çok uyuma batağına düşmeyin :D

Ders çalışmak için sahurdan önce beş saat uyumuştum. Sahur yaptım ve beş saattir telefondayım, mükemmel.

LGS çalıştığım için zamanım çok değerli. O yüzden bu saatlerde çalışıp saat 9:00 gibi yatıyorum. Şimdide 10 dk sonra çıkıp matematik yeni nesil soru çözeceğim 🥲🙂

LGS o kadar önemli bir sınav değil kasma bence bu kadar, tabii şimdiden disiplin edebilmen iyi.

Aslında önemli. Kilit kilidi açıyor. Ortaokul ve ilkokulda konular vb kolay aslında. Lise de farklılaşıyor bu da üniversite sınavını etkiler yani şöyle iyi bir lise iyi bir üniversite. Ama kasma yine de sen.

Yeni konular

Geri
Yukarı