Sabahtan akşama kadar ders işlemekten bıktım

Agah Efe

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Eski Misafir Çocuğu
Arkadaşlar, artık sabahtan akşama kadar ders işlemekten bıktım. Artık gözlerim bozuldu, şimdi gözlüğe geçtim. keşke korona olmasa.

Sadece göz değil, yakında millet omurgayla ilgili problemlerden de yakınmaya başlayacak. Tam da gelişim dönemindeki gençler için gerçekten sıkıntılı bir durum. Göz egzersizlerini ve doğru oturma pozisyonunu araştırabilirsin.

Sadece göz değil, yakında millet omurgayla ilgili problemlerden de yakınmaya başlayacak. Tam da gelişim dönemindeki gençler için gerçekten sıkıntılı bir durum. Göz egzersizlerini ve doğru oturma pozisyonunu araştırabilirsin.

Sana emin ol ki hepsini yaptım, uyguladım ama işe yaramadı. Yine önerin için teşekkür ederim.

Belki de onunla ilgisi yoktur. Tablet gibi küçük ekranlar daha çabuk gözü bozar. Bozar demeyelimde yorar. Büyük ve tazelenmesi yüksek aynı zamanda da paneli göz için daha verimli olan modeller tercih edilebilir, ömrü pc başında geçen, mesleği bu olan insanlar var bu yüzden doğrudan sebebi budur diyemeyiz.

Ben de sıkıldım, EBA'da Offline ders yaptım hep. Şu an 1400 küsür puanım var, son 5 gündür ders yapmayıp Witcher 2 oynuyorum.

Geri
Yukarı