Annemin ders baskısından bıktım

Ben de tattım bu tadı.
Ergenlik fln değil merak etme.
Kimse bir şey demez ama.
"5 dk dayanabilecek misiniz?" demişsin.
Buna katılmıyorum.Benim hocalarım adı galiba "Okyanus" 8. Sınıf Matematik 5 günde 140 sayfa vermişti.Emin ol şu anda o hocayı dinleyip ödevi yaptığıma pişmanım.
Keşke zorlamasaydım...

Çözebildiğin kadar çöz çok da zorlanma. Ayrıca bunlar LGS giren çoğu kişinin başına gelmiştir gelmeyende buraya yazmaz zaten.

LGS gibi bir sınava bir kere girebiliyorsun. Bundan dolayı annen senin fen lisesini garantilemeni istiyor bence. Kötü bir amaç ile yaptığını düşünmüyorum. Biraz daha sık dişini.

Hocam ben 7. sınıfta 250 soru çözdüm. Ancak 5 ve 6'da çok çalışmadım. Hele 5. sınıfta. Ha ortalamalarım hep 95 üstü en düşüğü 95.5 en yükseği 99.5. inşallah kazanırım teşekkür ederim.

Ben girdiğimde çok kolaydı. Sınav senesi boyunca test çözdüm mu hatırlamıyorum, testi geç konuların adını dahi bilmiyordum hatrı sayılır bir kısmının. Yarın sınav varken gece PC oynadım. Sınav sabahı kalkmaya üşenecek kadar umursamadım sınavı. Sınav günü ilk kez bu tip bir sınava gireceğim için hafif bir heyecan vardı lâkin, çok geçmeden oda bitti :) sınava gelince normal deneme sınavından kolaydı. Matematiği boş bıraktım sadece 2 soru yaptım oda cevabi belli olan şeylerdi. Tüm bunlara rağmen sene boyunca çalışan her sınavı 90-80 olan arkadaşlarımın bir kısmını geçmiş bir kısmı ile de aramızda 20 30 puan fark oluştu. Senin çalışma alışkanlığın varsa değerlendir, fen lisesine girebilirim diyorsan girmeye caliş. Bunları dedim diye bırakma çalışmayı ama dengesini sağla. 8. sınıf çok güzeldi benim için.

Geri
Yukarı