Sabiha Gökçen Havalimanı Metrosu 2 Ekim'de açılıyor

Vatandaşa, vergisiyle bir hizmet sunulmuş. Kimin yaptığının bir önemi yok. İşimi kolaylaştırdığı sürece hiç önemi yok.

Devletin görevi olan şeyleri siyasallaştırmaya çalışma. Yüceltip 3. sınıf vatandaş gibi düşünme...

Tahmin değil, defalarca ertelendi. Nesini anlatayım projenin.

Evet çok iyi oldu halkımız için, vatandaşlarımız için, turistler için kısaca insanlar için.

Şimdi 10 kere hava atarlar açılış yapanlar.

Bunu sizin mahalle çok iyi yaptı yıllarca.

Sabiha Gökçen devlet imkanları ile yapıldı.

İstanbul Havalimanı ile karıştırmayın. Öyle garantili yolcu vs yoktu.

Sizin mahalle Yap - İşlet - Devret (!) ile "hiç para harcamadan köprüler yollar yapacağız" diyerek yola çıktı, külfeti bize kaldı.

Önce elma ile armutu ayırın.

Projeye karşı olmak ayrı, projenin finansman ve işletme modeline karşı olmak ayrıdır.

Devlet imkanı ne ya? Devlet dediğin nedir? Bilgisiz bilgisiz konuşuyorsunuz. Devlet dediğin farklı bir organizma mı? Devletin parasını gökten iniyor mu sanıyorsun? Devlet imkanları dediğin yine senin cebinden çıkan para.

Sen de oy kullanacaksın he? :D Vay ülkemin haline.

Devlet üstelenince külfeti devlete kalıyor değil mi? Bizim cebimizden parası çıkmıyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tahmin değil, defalarca ertelendi. Nesini anlatayım projenin.

Evet çok iyi oldu halkımız için, vatandaşlarımız için, turistler için kısaca insanlar için.

Şimdi 10 kere hava atarlar açılış yapanlar.

Bunu sizin mahalle çok iyi yaptı yıllarca.

Sabiha Gökçen devlet imkanları ile yapıldı.

İstanbul Havalimanı ile karıştırmayın. Öyle garantili yolcu vs yoktu.

Sizin mahalle Yap - İşlet - Devret (!) ile "Hiç para harcamadan köprüler yollar yapacağız" diyerek yola çıktı, külfeti bize kaldı.

Önce elma ile armutu ayırın.

Projeye karşı olmak ayrı, projenin finansman ve işletme modeline karşı olmak ayrıdır.

CHP yaptı da bizim mahalle üstüne çöktü he ? Vay yavrum vay keşke öyle birşey olsa valla gözlerim yaşarır CHP üstüne çökecek bir icraat yaptı diye ama nerdeee. 10 kere hava atarlar dediğin açılış gibi nerdeyse sürekli açılışlar yapılıyor, at gözlüğünü çıkarsan göreceksin de işte insan görmek istemediğini görmüyor.

CHP yaptı da bizim mahalle üstüne çöktü he ? Vay yavrum vay keşke öyle birşey olsa valla gözlerim yaşarır CHP üstüne çökecek bir icraat yaptı diye ama nerdeee. 10 kere hava atarlar dediğin açılış gibi nerdeyse sürekli açılışlar yapılıyor, at gözlüğünü çıkarsan göreceksin de işte insan görmek istemediğini görmüyor.

He partizan he. Hayatınız partizanlık olmuş.

Yalan, iftira her türlü şey sizde.

Sizin mahalle yüzünden ne halde olduğumuzu hatırlatayım istersen.

Sahi enflasyon rakamlarını nereye koyalım partizan?

Bak sen şuna. Zamanında yüksek faiz varmışta onun sıkıntısıymış.

Hı hı evet canım benim. Doları 7 TL'^den 18 TL'ye ben çıkardım.

Faizi de ben indirdim.

80 yıllık rövanşı da siz alacaksınız öyle mi?

Kafalar da pek güzel.

Otur Ekonomi 101 öğren ya da dur ya Ekonomi 100 ile başla.

:)

Hadi canım naş, mahallene anlat bunları.

Oooo partizanların fetö taktiği devam ediyor. Mesaj silmeler vs. @Recep Baltaş bunlar Özkan partizanının ekibi olmasın :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı