Sabır temalı, ilk İslami finans kartı olan "Tayyab" Türkiye'de hizmete başladı

Kapitalizmin sömürü aracı kartlara bile siyasal islamcılar dini soktular. Bunların dini imanı para diyenler bir kez daha haklı çıktılar.

Bence acayip geç kalınmış bir hareket. Yani 3 seçimden sonra hemen başlamalıdı.

Dinle ateistler bu kadar dalga geçmemiştir.

Ben fakir diye diye bir kart da çıkarmalarını isterdim ama son anda sabır a çevirdiler tepki görür diye herhalde.

Bu kartla her 100 TL alışverişinize 5 vakit namaz amel defterinize yazılıyor :D

Rahmetli tüktmenbaşı ölmeden önce kendi yazdığı kitabı kurana eş koşmuştu.

Yapılmayacak hareket değil. Dediğim gibi ben reisin artık peygamberliğini istiyorum.

Bence acayip geç kalınmış bir hareket. Yani 3 seçimden sonra hemen başlamalıdı.

Dinle ateistler bu kadar dalga geçmemiştir.

Ben fakir diye diye bir kart da çıkarmalarını isterdim ama son anda sabır a çevirdiler tepki görür diye herhalde.

Rahmetli tüktmenbaşı ölmeden önce kendi yazdığı kitabı kurana eş koşmuştu.

Yapılmayacak hareket değil. Dediğim gibi ben reisin artık peygamberliğini istiyorum.

Ama kartın tayyip ile alakası yok diye biliyorum. Hadi YouTube'a tayyab yazınca Recep tayyab Erdoğan çıkmış olabilir ama tayyab hoş ve lezzetli demekmiş.

Ama kartın tayyip ile alakası yok diye biliyorum. Hadi YouTube'a tayyab yazınca Recep tayyab Erdoğan çıkmış olabilir ama tayyab hoş ve lezzetli demekmiş.

Ah saf dostum. Kelime mi yok Arapça da? Adının önüne tay koyacaksın ki, Arapça maçı dua sanan teyzeye, peygamber gelse reise inanacak dayıya yedireceksin. Pazarlama her şeydir.

Bu kart hakkında bir ön izlenim yazdım. Konu onaylanınca atarım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı