Sabit 50-60 FPS sorunu

Woaax

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bilgisayar çok iyi fakat sabit 50-60 FPS alıyorum V-Sync, dikey senkronizasyon/düşey senkronizasyon kapalı olduğu halde. Bunlardan başka çözüm önerileriniz var mı? Ve bu sorun bütün oyunlarda (Zula-PUBG Lite) ve diğer oyunlarda sabit 60 FPS. Laptop linkim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap bu :d

GeForce experrience var mı? Varsa orada bi ayar vardı adını unuttum fps sabitliyor
Nvidia Denetim Masası Da Var Experince Da
Ya O Yoktu Onu Şurada Yaptım Olur Mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nvidia Denetim Masası Da Var Experince Da
Şöyle söyleyeyim bende de aynı sıkıntı var bunun sebebi ekranın 60 hz olmasıymış, çoğu oyun 60 fps sabit ama online oyunlarda böyle bir durum yok (cs lol wot wow). Experriencede ayarlarda vardı battery bişey onu açınca 30-60 fps arası sabitleniyo bi ona bak istersen.

Şöyle söyleyeyim bende de aynı sıkıntı var bunun sebebi ekranın 60 hz olmasıymış, çoğu oyun 60 fps sabit ama online oyunlarda böyle bir durum yok (cs lol wot wow). Experriencede ayarlarda vardı battery bişey onu açınca 30-60 fps arası sabitleniyo bi ona bak istersen.
O Kapalı Zaten Youtubde Dediler Onu Da Kapattım Ah Ah 1 Kere Zula'da Olmuştu 120 FPS Gördüm Sonra Gitti Fakat Cs:GO da Bu Sıkıntı Yok

Merhaba,
NVIDIA GeForce Experince'ı açın, sağ üstten çarka tıklayın, soldan oyunlar sekmesine gelin, sağ tarafta whisper mode özelliğini göreceksiniz ben de aynı konuda müzdariptim çünkü whisper modu açmışım daha önceden. Whisper modu kapattım ve LoL'de 60 FPS kilidi kalktı 100 alıyorum şu an :). Umarım sorunun çözülür.
İyi günler dilerim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    340,3 KB · Görüntüleme: 334

Geri
Yukarı