Sabit depolama için program önerisi

Aselizan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, SSD kartımda 100GB boş alan var ve kurmak istediğim oyunun dosyalarını indirdiğim de ise 60 GB yer kalıyor. Tekrar oyun kurarken ise benden 80 GB boş alan istiyor. Bu duruma bir çözüm bulabilir miyim acaba? Silebileceğim tüm her şeyi sildim. Mesela Epic Games'te falan oyunu indirip kurmak için sabit bir bellek istiyor GTA 5 için atıyorum 100 GB boş alan istiyor tekrar kurmak için bir o kadar daha istemiyor. Bu tarz program falan bulabilir miyim acaba? Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. İyi sosyaller.

Merhaba arkadaşlar, SSD kartımda 100GB boş alan var ve kurmak istediğim oyunun dosyalarını indirdiğim de ise 60 GB yer kalıyor. Tekrar oyun kurarken ise benden 80 GB boş alan istiyor. Bu duruma bir çözüm bulabilir miyim acaba? Silebileceğim tüm her şeyi sildim. Mesela Epic Games'te falan oyunu indirip kurmak için sabit bir bellek istiyor GTA 5 için atıyorum 100 GB boş alan istiyor tekrar kurmak için bir o kadar daha istemiyor. Bu tarz program falan bulabilir miyim acaba? Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. İyi sosyaller.

Steam, Epic, gibi oyun platformları indirim ayrıca kurulum yapmıyor. Oyun dosyalarını ilk başta küçük bir kurulum ile gerçekleştirip sonrasında ihtiyaç duyulan dataları indiriyor.
Anladığım kadarı ile sen oyunu bir yerden ISO veya paket şeklinde indirim kurmak istiyorsun. Bu durumda sadece depolama alanı kullanarak ilerleyebilirsin. Taşınabilir disk alıp indirme işlemini ona yapabilirsin. Veya ilave bir HDD ile uzun süreli bir çözüm bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı