Sabit Diskten Alan Kaybolması

Resul.A

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim format atmadan önce bilgisayarımda 500 GB harddisk vardı C ve D olarak iki parça. Ben format sırasında tek parça olsun diye sildim ama şuan C 250 GB olarak gözüküyor. D yok. Nerde bu 250 GB harddisk?

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk yöneticisine gir. Ordan diğer harddiski görürsün. Sağ tık ''yapıp sürücü harfi ve yolu değiştir'' deyin. Harf seçip ''tamam'' tuşuna basın.

Disk yöneticisine gir. Ordan diğer harddiski görürsün. Sağ tık ''yapıp sürücü harfi ve yolu değiştir'' deyin. Harf seçip ''tamam'' tuşuna basın.
Olayın sürücü harfiyle alakası yok. Arkadaş diski bölümlendirirken sadece 250 GB'lık bir bölüm oluşturup, 2.bölümü oluşturmayı unutmuş.

Disk Yönetimi'nde siyah şeritle gösterilen bölüme gelerek sağ tıklayın ve "Yeni Birim Oluştur" seçenğine tıklayın. Ardından çıkan herşeye "İleri" diyin. Tamamdır. Güle güle kullanın. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı