Sabit diskte yeterli alan açılmaması

ByH1RO

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkeze merhaba. 2. Sunum oldu bu. Bu günkü konum çok önemli acil yardım bekliyorum.
Konu :
Bilgisayara mesela oyun yukluyorum PC'de 200 GB harrdısk var oyun 2 GB oyunu kurunca 198 kalıyor. Oyunu sıldıgımda normalde tekrardan 200 olması lazım ama olmuyor. 198 de kalıyor oyunu tamamen kaldırıyorum ayyarları falan sılıyorum yanı o konuda bana mesaj atmayın. Gercekten cok sıkıldım artık bılıyorum kı bı ton hafızam var ama kaybedıyorum kac kere format attım donup dolasıyor yıne aynı bı harddısktekı gereksız seylerı temızleme dıskte yer acma vs. gıbı program varsa tavsıye ıstıyorum ne olursunuz . Bu konu aslında herkesı ılgılendırır benım sayemde baskalarıda yararlanır. Şimdiden tşk ederim . İyi günler yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci "acil" cezan olarak 1 ay süre yeterlidir umarım. Burada kimsenin acil işi olamaz. Her ne kadar durum senin açından acil olsa bile bunu buraya öylece yansıtıp öncelik almaya çalışamazsın.

Her yükleme kaldırma sonrası oyunun ana dizininin silindiğini kontrol et yeterli. Duruma göre Disk Temizleme de çalıştırabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı