Sabit Hat İptal Oldu Ancak İnternet Bağlantısı Halen Mevcut

Xathrid

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, 18'inde bir firmaya hem internet hem telefon tarifesi için başvurduk. Onaylandı, kurye geldi vs. sonra hizmet aldığım firmayla tahaddütümüz bulunduğu için başvurumuz daha işlem aşamasındayken arayıp iptal etmelerini söyledik. Firma ise internet ve telefonu bağladı sonra iptal işlemlerini başlattı. Günde 3-4 kere arıyordum, niye böyle bir şey oldu diye. Telefona sürekli kullanıcı bilgileri gibi mesajlar geliyordu. Zar zor iptal işlemi başlattılar, zaten farklı bir internet servisi kullandığım için onların verdiği bilgileri de hiç kullanmadım. İnternet hizmeti o gün iptal oldu, sabit hat iptali biraz daha uzun sürdü ve bugün iptal olduğuna dair mesaj geldi. Aradım tamamıyla iptal oldu dediler. Fakat telefon dışardan aranınca çalıyor ve ses iletiliyor ama arayınca meşgul çalıyor. Ayrıca hala internete bağlanıyorum. Sabit hat iptal olduğu takdirde internetimin de kesilmesi gerekmiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı