Sabit internet yok ve mobil yetmiyor

Hocam doğru diyorsunuz ama sadece CS:GO 7-8 maçta 1 GB yiyor. Zaman geçiremiyorum işteyken de toplamda yarım saat Instagram ve YouTube'da geziniyorum. Evdeyken çok gidiyor bazen 1GB'ı 1 hafta kullanıyorum bazen de işte bu durumda olduğu gibi 15 GB 6. günden bitiyor :(
Mobil internet paketleri çok pahalı maalesef. Dediğim gibi Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp durumunuzu anlatın (1 ay alacağınızı söylemeyin sakın) magnet istiyorum deyin.

Mobil internet paketleri çok pahalı maalesef. Dediğim gibi Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp durumunuzu anlatın (1 ay alacağınızı söylemeyin sakın) magnet istiyorum deyin.
Turknet aboneliği açıp 1 ay kullanıp çıkması çok daha mantıklı bence, en azından kaliteli bir firmayla iş yapmış olur.

Hocam evde altyapı yoksa Türk Telekom Magnet'e başvurabilirsiniz. Limitsiz ve taahhütsüz paketi var. Altyapı varsa vermeyebilirler. Komşulardan rica edebilirsiniz 1 ay kullanmak için. Videoları falan bir kafeye gidip oranın internetiyle indirip evde izleyerek idare edebilirsiniz. Başka yol gelmiyor aklıma.

Zaman geçirmek için yakın yerde oturan arkadaşımın evine gidip film indiriyorum evde izliyorum ama artık film izlemekten de sıkıldım. Oyun olarak da CS:GO'da sıkışıp kaldım. Geçen Half-Life Lost coast indirdim boyutu küçük diye oyun bir teknoloji demosuymuş dünyam başıma yıkıldı.

Zaman geçirmek için yakın yerde oturan arkadaşımın evine gidip film indiriyorum evde izliyorum ama artık film izlemekten de sıkıldım. Oyun olarak da CS:GO'da sıkışıp kaldım. Geçen Half-Life Lost coast indirdim boyutu küçük diye oyun bir teknoloji demosuymuş dünyam başıma yıkıldı.

Hocam şuradan sorgulama yapıp atabilir misiniz buraya?

Hocam şuradan sorgulama yapıp atabilir misiniz buraya?

Hocam giga fiber kutusu var zaten ananemin evininin olduğu apartmanda ama benim sorunum bu değil ki ben 1 aya taşınıcam zaten buradan o yüzden bağlatmıyorum.
Taahhütsüz diye 1 ay bağlatayım mı diyorsunuz oluyorsa eğer anlamadım özür dilerim.

Hocam giga fiber kutusu var zaten ananemin evininin olduğu apartmanda ama benim sorunum bu değil ki ben 1 aya taşınıcam zaten buradan o yüzden bağlatmıyorum.
Taahhütsüz diye 1 ay bağlatayım mı diyorsunuz oluyorsa eğer anlamadım özür dilerim.
Hocam gigafiber varsa ohooo hiç durmayın taahhüt yok ilk ay deneme, bedavadan kullanıcaksınız gidin bağlatın kafanız rahat olsun. Acı çekmenize gerek yok. 1000 mbps 1 aylık da olsa hayırlı olsun şimdiden. 🤣🤣

Ama bi kıyak isterim şimdi ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam GigaFiber varsa ohooo hiç durmayın taahhüt yok ilk ay deneme, bedavadan kullanıcaksınız gidin bağlatın kafanız rahat olsun. Acı çekmenize gerek yok. 1000 Mbps 1 aylık da olsa hayırlı olsun şimdiden. 🤣🤣

Ama bir kıyak isterim şimdi ben.

Teşekkür ederim hocam kusura da bakmayın mesajı sonradan gördüm. Bu yöntemi denemek üzere işe koyuluyorum. Evdekilere güzelce anlatıp başvuruyu yapacağım, yaptıktan sonra buraya eklerim sonucu.

Herkese teşekkür ederim yardımcı olmaya çalışan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı