Sabit maşalı V fren

Default Life

Hectopat
Merhaba
Sabit maşalı V frenli dağ bisikleti arıyorum. Tepelik alanda yaşıyorum her yer bayır yollar genelde parke taş(düzgün değil tabi ki). Yormaması için sabit maşa dedim, kilitli maşalar hem ağır hemde zaten hep kilitleyeceğim için saçma olur. Bu şekilde aradığım da karşıma şehir ya da trekking tarzı bisikletler çıkıyor ama onların da lastikleri ince.
Böyle bir şey alıp sabit maşa takabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
WILDFIRE LTD V

Direkt sabit maşalı bisiklet almanız daha iyi olur. Çünkü maşa fiyatları aşırı yüksek. Birde neden v fren istiyorsunuz? Sürekli ayar yapmanız gerekiyor ve ne kadar iyi ayarlasınızda pabuç sürtüyor. Hidrolik frenli tavsiye ederim.

Direkt sabit maşalı bisiklet almanız daha iyi olur. Çünkü maşa fiyatları aşırı yüksek. Birde neden v fren istiyorsunuz? Sürekli ayar yapmanız gerekiyor ve ne kadar iyi ayarlasınızda pabuç sürtüyor. Hidrolik frenli tavsiye ederim.

Sorun da burada hem sabit maşa hem de kalın lastikli kaliteli bir model bulamadım.
HD frenler gözüme fazla geliyor açıkçası bakım ve maliyet yönünden. V fren bana yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı