Çözüldü Sabotaj 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
CS:GO'yu bırakıp Sabotaj geçelim dedik, 2 arkadaşım indirdi ve sorun çıkmadı. Bende ise 0xc000007b hatası veriyor. Oyunu doğruladım ve silip tekrar kurdum. Technopat'tan izlediğim bir videoda Process Monitor kullanılıyordu. Denedim ama hiçbir şey anlamadım. Nasıl çözebilirim arkadaşlar, biri yardım etsin.

Çözüm
C:\Windows\System32\xinput1_3.dll dosyasını silip DirectX İndirme Aracı'nı kurduk, sorun çözülmedi. Sonra yeniden rapor aldık, bu sefer C:\Windows\System32\XAPOFX1_5.dll'yi silip yeniden DirectX aracını kurduk, sorun çözüldü.

Ekleme: Process Monitor'ü yeni öğrenenler için XAPOFX1_5.dll kaynaklı hatanın raporunu kaydedip paylaşmayı unutmuşum. Gece vakti olunca böyle şeyler olabiliyor, kusura bakmayın. 😅 Neyse, hatanın nasıl analiz edildiği yine aynı mantık, xinput1_3.dll yerine XAPOFX1_5.dll olduğunu düşünün. :)

Konu sahibine iyi oyunlar. :)
@Abdurrahman Kayaş yapamadıysanız TeamViewer ID ve şifre atın.

Son düzenleme:
C:\Windows\System32\xinput1_3.dll dosyasını silip DirectX İndirme Aracı'nı kurduk, sorun çözülmedi. Sonra yeniden rapor aldık, bu sefer C:\Windows\System32\XAPOFX1_5.dll'yi silip yeniden DirectX aracını kurduk, sorun çözüldü.

Ekleme: Process Monitor'ü yeni öğrenenler için XAPOFX1_5.dll kaynaklı hatanın raporunu kaydedip paylaşmayı unutmuşum. Gece vakti olunca böyle şeyler olabiliyor, kusura bakmayın. 😅 Neyse, hatanın nasıl analiz edildiği yine aynı mantık, xinput1_3.dll yerine XAPOFX1_5.dll olduğunu düşünün. :)

Konu sahibine iyi oyunlar. :)

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı