Sabotaj nasıl oyun?

Hayır değil pay to progres pay to progres ve p2W farklı pay to progres oyunlar da parayı veren düdüğü çalmaz ama örneğin bir silah vardır bu silahı sen oyunu 1 saat oynayarak alabilirsin ama para vererek de alabilirsin para verirsen zamandan kazanırsın.
Bence bir oyunda sadece para ile skin alınmalı fazlası değil.

Hayır değil pay to progres pay to progres ve p2W farklı pay to progres oyunlar da parayı veren düdüğü çalmaz ama örneğin bir silah vardır bu silahı sen oyunu 1 saat oynayarak alabilirsin ama para vererek de alabilirsin para verirsen zamandan kazanırsın.
Biliyorum, zaten oyunu oynamadım. Kesin de konuşmadım ayrıca.

CS:GO ve Valorant'ın yanında karınca gibi kalıyor. Ben beğenmedim.
Riot Games ve Valve gibi büyük şirketlerin oyunun yanında değil karınca atom kalması normal.
Bencede, skin, aksesuar, leş sayısı aracı vs. vs. güzel oluyor. Metin2 değil bu sonuçta silaha artı basmak çok mantıksız.

Ancak Zula'dan iyi piyasadaki diğer oyunlar ezer geçer sabotajı ancak sistem gereksinimleri düşük olsaydı daha çok oynanırdı zaten Zula'yı oynayan birçok kişi sistemi kötü olduğu için oynuyor.

O silahı para veren ya da para vermeyen alabilir ama para veren zamandan kazanır bir de silah olmak zorunda değil mesela dürbün sabotajda aslında dürbün lazer pek pay to progres sayılmaz çünkü oyun sana ilk başta beleşten veriyor dürbün lazer nokta Crosshair ve küçük + yapsan noktaya yakın olur ve CS:GO cross u yapmanızı öneririm susturucu ise çok kolay alınıyor zaten 1 lvl atladın mı zaten 1 susturucu alacak kadar gümüşün oluyor ve susturucuda öyle çok bir yarar sağlamıyor onu da söyleyeyim.
CS:GO ve Valorant'ın yanında karınca gibi kalıyor. Ben beğenmedim.

Valorant = çöp.
Arkadaşlar fikrimi değiştirdim adamlar CS:GO'yu çalmışlar CS:GO'dan farkı yok o yüzden çöp gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı