Sabotaj neden kapatıldı?

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam birkaç yıl önce kötü bir laptop vardı elimde. O zamanlar Steam'den ücretsiz olan veya çok ucuz olan her şeyi alıyordum ileride düzgün bir PC olunca oynarım diye. O zamanlar sabotaj çıkmış mıydı çıkmak üzere miydi tam hatırlamıyorum ben de kütüphaneme eklemiştim hala da duruyor. PC'yi daha 3-4 ay önce aldım ve yeni fark ettim oyunun sunucuları falan kapatılmış. Neden kapatıldı bilgisi olan var mı? Az önce oynanış görüntülerine falan da baktım oyun grafikleri, oynanışı vs. gayet güzel duruyor. Oyun neden bu kadar kısa sürede kapatıldı?

Oyun çok gecikti. Duyurusundan çıkışına çok zaman geçti, bekleyen oyuncuların hepsi dağıldı. Hedef kitlesi olan düşük seviye oyuncuların bilgisayarında çalışamayacak kadar güçlüydü, büyük bir kitle de o şekilde dağıldı. Zula'nın da ateşinin sönmesiyle açılmasından kısa süre sonra kapandı.

Bu Zula'nın yapımcıları oyun falan yapmasın abi. İşleri güçleri parada sen önce kitleni oturt ondan sonra parayı çıtırından kazanırsın zaten.

Bu Zula'nın yapımcıları oyun falan yapmasın abi. İşleri güçleri parada sen önce kitleni oturt ondan sonra parayı çıtırından kazanırsın zaten.
oyunu hep oynayan biri oalrak söylüyorum zula ile alakası yoktu

Çalıntıydı galiba.
bilip bilmeden konusma çalıntı falan değildi.
oyun korona zamanı yapıldı ve o zamanlar herkes para sıkıntısı çekiyordu para sıkıntısından dolayı oyuna yatırım yapamadılar bide oyunu 10 kisi yapıyordu az kisiydiler para sıkıntısı olduğu için reklam veremediler oyuncu da azdı bide biraz yanlış reklam verdiler bide oyunda sürekli herseyi bedava verdiler eldiven olsun bıçak olsun oyuna apra yatırmana gerek kalmıyordu bide youtuberlara bol bol altın verdiler oyunda onlarda yatırmıyordu para kazanamadılar tabi bide oyuncuda azdı bundan ötürüde kapatmak zorunda kaldılar.
oyuncu sayısının az olma sebebi ise oyun u4 de yapılması çünkü tr de herkesin oynayabilceği bir oyun değildi sistem fazla istiyordu çünkü ondan dolayıda oyuncu azdı.
ue4 değilde daha az sistem isteyen bir motourda yapsalardı belki oyuncu sayısı artardı azalmazdı bide oyunu yapan kisi az olunca update lerde yetişmedi 3 4 ayda 1 update geliyordu az çalısan olunca ondan da oyuncu azdı.
çalıntı değildi yani dust 2 vardı oyunda evt ama onu da oyuncular iştedi hatta kaldıracaklardı bir çok kisi dust 2 var diye laf etti ama çalıntı değildi oyuncular iştedi onlarda yaptı oyun güzeldi p2w yanı yoktu eklentiler hasar artırmıyordu sadece görüntüydü.
hatta şuan sabotajı yapanların bazıları başka sirketteler ortak proje falan vardı sanırsam en son

Son düzenleme:
@BerserkSeverim Bu videoya bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BerserkSeverim Hocam pardon dikkat edememişim bir anda önüme düşünce ve son cevap yeni olunca kafam gitmiş rahatsızlık için kusura bakmayın. : )

Yeni konular

Geri
Yukarı