Sabotaj nasıl oynanır?

7 Yıldır zula oynayan biri olarak benimde çocukluğum zulada geçmiş sayılır ama zulanın daha iyi olması imkansız çünkü sabotaj hem grafik hem kitle hem de vuruş hissiyatı olarak zuladan daha iyiydi. Birde zula oturmuş video da ama sabotaj daha betadaydı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuan piyasada olmadığında pek yorum yapacak bir şey kalmadı ama ben Zula'dan daha çok keyif aldığımı hatırlarım hep. Belkide dönemin popüler oyunlarından birisi olmasından kaynaklıdır.

Şuan piyasada olmadığında pek yorum yapacak bir şey kalmadı ama ben Zula'dan daha çok keyif aldığımı hatırlarım hep. Belkide dönemin popüler oyunlarından birisi olmasından kaynaklıdır.
Olabilir eskiden 80 sunucunun 50'si tamamen doluydu artık 40 sunucu var ve 7 tanesi dolu ama gene baya oyuncusu var hiç maç uzattığını görmedim ne zamanh girsem 10 saniyede rekabet maçı buluyor.

Olabilir eskiden 80 sunucunun 50'si tamamen doluydu artık 40 sunucu var ve 7 tanesi dolu ama gene baya oyuncusu var hiç maç uzattığını görmedim ne zamanh girsem 10 saniyede rekabet maçı buluyor.
Sonra P2W yapmasalar gayet iyiydi. Ama eskiden beri kasanlar (benim gibi) bu durumdan şikayetçi olmadı zaten ben +7 gelmeden önce çoğu silahıma +6 basmıştım ve materyal birikiyordu öylesine. +7 gelincede direkt basıp geçmiştim zaten. Yeni oynamak isteyenler şanssız olmuştu bu durumda çünkü +7 varken cidden sıfırdan kasmak zor.

Geri
Yukarı