Saç 3 numaraya nasıl vurulur?

ventolin

Yoctopat
Daha fazla  
Evde tıraş makinem var. Berbere gitmeden 3 numaraya vurmak istiyorum saçımı. Bunun bir tekniği var mı? Yoksa gelişi güzel 3 numara başlık takıp, direk girmeli miyim? Komple 3 numaraya vurmak istiyorum estetiğin önemi yok maksat işlevsel olsun.

Her kesişten sonra 2 3 saniyede bir makinedeki saçı at. Saçı çekerse aralarda seyreklik olabilir ne kadar güçlü makinen bilmiyorum ama hem daha hızlı kesim olur. Önce olabildiğince düzgün bir şekilde saçını tara sonra kes. Saçın yönünün tersi yönünde keseceksin.

Tamamdır yarın direk başlığı takıp dalıyorum. Üzerinden bir kaç defa geçip aralarda tel kalmasını engelleyeceğim. Estetiğin pek önemi yok dedim ama umarım becerebilirim. Olmadı kısalttıktan sonra jiletle kazırım.

Üst tarafla yanları eşit yapmak biçimsiz olur, berbere gitmeni öneririm

Hocam 3'e vurmak kolay her tarafı eşit bir şekilde keseceksiniz bu kadar basit fazla bir yöneteme gerek yok.
Hocam hiç yapmadığım için bilmiyordum. Bu arada 3 numara başlık takıp her yerin üzerinden defalarca geçtim özellikle de arka tarafın. Problem yok hallettim herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı