Saç dökülmelerine karşı şampuan

Elseve - Arginine Direnç X3 Yoğun Besleyici - Dökülme Karşıtı Şampuan | L'Oréal Paris Bunu kullanmaya başladıktan sonra saçlarım hem daha az dökülmeye hem de daha sağlıklı olmaya başladı. Eğer bir şampuan denemek istersen tavsiye ederim kesinlikle. Kadın şampuanları kesinlikle daha iyi.

Hocam Yves Rocher'a baktım hep kötü yorumlar vardı biraz çekindim ondan açıkçası ama doktora gitmeden birşey yapmak istemiyorum ama tavsiyelerinizi almak isterim. Elbette doktora göründükten sonra oda tavsiye verecektir önerecektir.

Saçlarınızda kabuklanma oluyor mu?

Kabuklanmadan kastın kepek gibi bir şey ise evet oluyor hocam. Kepeğe benziyor ince bir tabaka ama ufak ve 2 3 yerde tek bide büyük değil 2 3 kepek yan yana gelmiş birleşmiş gibi kabuk tarzında.

Bunuda kaydettim hocam. Doktordan sonra tek tek hepsini not edip eleyip en sonunda 1 tanesini bırakıp onu kullanacağım.

Doktora gidip tavsiye ve yönlendirmelerini aldıktan sonra kişisel bakım açısından alternatifler üretebiliriz elbette.

Yapmanız gereken durum şu ; genetik bir durum söz konusu değil ise hastaneye gidip Endokronoloji ve metabolizma hastalıkları bölümüne başvurun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…