Saç dökülmesi için ne yapabilirim?

Ayaz65

Centipat
Daha fazla  
Saç dökülmesi için ne yapabilirim?

-Dostlar bildiğiniz herhangi bir tip dökülme için bildiğiniz bir yöntem varsa söyler misiniz? Çok çaresizim (stres, genetik, fönden dolayı, vitamin eksikliği vb...) Fark etmez. En azından bir umut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaş kaç? Genetikse yapacak çok şey yok diye düşünüyorum. Ektirebilirsin o kadar dert ediyorsan.

Bahsettiğiniz sorunları gidermeniz lazım önce. Onun dışında kozmetik ürün olarak cevap verecek olursam şahsen siyah sarımsak, zeytin yağı vs hepsini denedim çözümü dalin kullanmakta buldum. Sabahları yastıktan saç toplardım son 2 aydır belki 1 tel çıkıyor. Her cilt için aynı sonucu verir mi bilmem benim deneyimim bu yönde.

Yaş kaç? Genetikse yapacak çok şey yok diye düşünüyorum. Ektirebilirsin o kadar dert ediyorsan.
Yaşım 16 ancak genetij dökümenin bu yaşta bu kadar olacağını sanmıyorum
Bahsettiğiniz sorunları gidermeniz lazım önce. Onun dışında kozmetik ürün olarak cevap verecek olursam şahsen siyah sarımsak, zeytin yağı vs hepsini denedim çözümü dalin kullanmakta buldum. Sabahları yastıktan saç toplardım son 2 aydır belki 1 tel çıkıyor. Her cilt için aynı sonucu verir mi bilmem benim deneyimim bu yönde.
Sizin dökülmeniz neden kaynaklıydı ?

Son düzenleme:
Genetikse 16 yaşında da dökülebilir, genetik olunca erken dökülmeyecek diye bir şey yok. Doktora gidersen asıl kaynağını öğrenip ona göre sana bir yol çizecektir.

Hicbir sey.
  • denial. -> Yok lan sacim dokulmuyor.
  • anger. -> Ben boyle genetigin...
  • bargaining. -> Aslinda yanlardan su sekilde tarayinca kapaniyor gibi.
  • depression. -> Herkesin saci var lan ben neden boyleyim...
  • acceptance. -> Ben de boyle bir insanim, yapacak bir sey yok.

Geri
Yukarı