Saç dökülmesi için serum önerisi

Kyuipe

Hectopat
Daha fazla  
16 yaşındayım ve genetik olarak saçım dökülüyor. Baba tarafım zaten tamamen kel. Benim de saç çizgim normale göre biraz geride bende buna erken yaşta önlem almak istiyorum. Dermaroller ve saç masaj aletleri kullanmaya başlayacağım. Ancak dermaroller ile birlikte kullanmak için saç serumuna ihtiyacım var. Fiyatı çok pahalı olmamak kaydıyla etkili serumlar önerebilir misiniz? Aklımda Bioxcin quantum Bio activ serum var.

Bir belgeselde mayonezin saç dökülmesine önemli ölçüde iyi geldiğini duymuştum. Hatta birkaç tane berber ve kuaföre sordum, onlarda bu dediğimi doğruladı.

20ne kadar idare et ondan sonra proscar(finansterid 1mg) alirsin 5E bolup gunluk icersin, simdilik yapabilicegin
Marka belirtme gereksinimi duymuyorum ama en ideal kullanabilicegin topikal urunler minoxidil %5 olur ya da veya onunla beraber finansterid ya da procabil cozeltili saç spreyleri/kopukleri olur. Minoxidil sactaki kokleri canlandirip kan akisini artirir beslenmesini kolaylasitirir, procabil ya da finansterid de kafatasindaki dht bloklar ki saç dokulmesinin sebebi odur. Biri gelismesini saglarken digeri daha cok dokulmesini engeler. Senin yerinde olsam duz minodixil ile baslardim marka onemli degil ucuz olani al %5 olsun yeter. O baktigin serum bildigin besin takviyesinin deri ustunden uygulanmis hali ki faydasi olmaz duz vitamin hapi gibi alsan daha yeridir onun icin de perfectil oneririm ama sart degil gereksiz masraf olabilir.

Bir belgeselde mayonezin saç dökülmesine önemli ölçüde iyi geldiğini duymuştum. Hatta birkaç tane berber ve kuaföre sordum, onlarda bu dediğimi doğruladı.
hocam cok kullakdan duyma bos isler bunlar ayiptir soylemesi yok sarimsak sur sogan sur ile olcak isler degi ha bazilari cidden minoxidil etkisi olabilir ama cok minimal derecelerde.

Benim ve kardeşimin saçları çok dökülüyordu . O da 18 yaşında erkek . Bayağı araştırdık o biberiye yağı aldı ben ise kurutulmuş biberiye aldım . Suda 15dk demleyip her gün 2 kez saçımın diplerine sprey ile sıktım . Şuan dökülmelerim %75 civarında azaldı . Henüz 4. günümdeyim. Kardeşim yağı arada bir saçına uyguladı onun da azaldığını söylemişti. Yağ alırsan nasıl kullanacağına dair iyice araştırmanı öneririm. Sanırım seyreltmek gerekiyor .

hocam cok kullakdan duyma bos isler bunlar ayiptir soylemesi yok sarimsak sur sogan sur ile olcak isler degi ha bazilari cidden minoxidil etkisi olabilir ama cok minimal derecelerde.
Doğru dedin hocam. Normalde kocakarı saçmalıklarına inanmam ama belgeselde görünce ve sorduğum kişiler doğru dediği için söylemek istedim.

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5. Güzel bir serumdur yorumlarınada bakabilirisniz. Şampuanı ile de kullanırsanız bayağı etkili olur kullanmadan önce doktora görünmenizde fayda var
Özel(devletekilerin pek takmamasından dolayı özel hastane dedim devletteki genetik diyip geçiştirecektir) hastenede cildiyeye gidiniz

Isin su tarafi var genel olarak erkek tipi sac dokulmesinin sebebi ve olusumu beli , dht sac derisi inceldikce ileri yaslarda hasaslik olusup koklere kan akisini kesiyor. Ya kan akisini artircan ki bir yere kadar fayda eder (minoxidil,microneedleing, kafein sampuan vs) yada veya ayni zamanda dht bloklican ya kafatasinda yada direk kanda bunlari yaptigin surece dokulmeye engel olabilirsin.

Benim ve kardeşimin saçları çok dökülüyordu . O da 18 yaşında erkek . Bayağı araştırdık o biberiye yağı aldı ben ise kurutulmuş biberiye aldım . Suda 15dk demleyip her gün 2 kez saçımın diplerine sprey ile sıktım . Şuan dökülmelerim %75 civarında azaldı . Henüz 4. günümdeyim. Kardeşim yağı arada bir saçına uyguladı onun da azaldığını söylemişti. Yağ alırsan nasıl kullanacağına dair iyice araştırmanı öneririm. Sanırım seyreltmek gerekiyor .
Son durum nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı