Saç dökülmesi karşı şampuan önerisi

cyper

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar doktora gitmiştim oda bana normal şampuan ile kafanı yıka geçer demişti ama hala dökülme var saç dökülmesine karşı şampuan öneriniz nedir?

Arkadaşlar doktora gitmiştim oda bana normal şampuan ile kafanı yıka geçer demişti ama hala dökülme var saç dökülmesine karşı şampuan öneriniz nedir?

Saç deriniz nasıl? Yağlı-kuru vs. şampuan için bütçeniz nedir? Dökülme dışında probleminiz var mı?

Şampuan saç dökülmesini önlemez. İlk önce içeriden bu sorunu çözmen gerek. Kan tahlili yaptır doktora git ne eksiğin varmış söylesin ona göre tedavi ol. İlk önce bu dediğimi yap sonra ise saçı yıpratmayan kimyasalı az olan doğal şampuanları al.

Hocam zaten doktora gittim ben gelişmiş bir yerde yaşıyorum ve dediklerinizi yaptım doktor dediği şu normal şampuan kullan doktora gittiğimde sadece saçıma bakıp doktor bir şey demedi kan tahlili zaten sağlık ocağında olmuştum bana ise yaramayan doktorlar geliyor hep.

Hocam zaten doktora gittim ben gelişmiş bir yerde yaşıyorum ve dediklerinizi yaptım doktor dediği şu normal şampuan kullan doktora gittiğimde sadece saçıma bakıp doktor bir şey demedi kan tahlili zaten sağlık ocağında olmuştum bana ise yaramayan doktorlar geliyor hep.

Başka hastenelere git dediğim gibi şampuan sorununu çözmez.

Hocam devlet doktorları hep aynı özele gidecek durumum yok.

Hatta gittiğim hastanede şikayet etmişler şehir hastanese gitmiştim.

O zaman çok dökülüyorsa biotin 5000 içeren vitamin almanı tavsiye ederim. Biraz araştır YouTube'dan iyi bir markadan al. Bir nevi faydası olabilir.

Geri
Yukarı