Saç kesimi önerisi

rustcohl3

Decapat
Arkadaslar merhaba, 4 ay önce kuaforume altlar makina ustler makas diye tarif ettiğim saçı mahvetti. 3'e vurmak zorunda kaldım ve uzadı nasıl kesim yaptirmami onerirsiniz? Bu arada, Wax, sprey vs kullanmadan şekil vermek istiyorum.

Yüzüm: Hafif elmacık kemiklerim belli, yuvarlak.
Ten: Beyazimsi buğday.
Göz Rengim: Mavimsi yeşil.
Sac: Kıvırcık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kıvırcıktan kastın bonus mu?
Normal kıvırcık, şekil vermezsem sağdan soldan çıkıyor kısa kestirince olmuyor malum, ergenlikteyim burun falan garip duruyor :D.
Wax kullanmadan şekil veremezsin, fönlersen kabarır saç.
D Vitamini Eksikliği, B12 Eksikliği, Ferittin düşüklüğü var. 40Mg Aknetrent kullanıyorum, uykum garip gunde 2 ogun yemek yiyorum net bir şekilde dökülür öyle yaparsam.

Güzel bir saç tasarım merkezine git. Kafa yapına uygun bir model belirlesinler. Yaptırdıktan sonra fotoğraflarını çekmesini iste. Daha sonra berberlerde aynı modeli kestirirsin. Berber olmadığım için sana verebileceğim en iyi tavsiye bu.

Güzel bir saç tasarım merkezine git. Kafa yapına uygun bir model belirlesinler. Yaptırdıktan sonra fotoğraflarını çekmesini iste. Daha sonra berberlerde aynı modeli kestirirsin. Berber olmadığım için sana verebileceğim en iyi tavsiye bu.
Antalya'da varsa giderim, teşekkürler.
Saçını uzatıp arkadan bağlayabilirsin. :) Ben öyle kullanıyorum.
Hocam, normalde onlara gerek bile yok ama ergenlikteyim ya, burun büyüdü yuz tam oturmadı. Arkaya atmamam lazım, gözüm renkli olsada garip duruyor.

Ben 1 yıl kestirmeyi unutmuştum. Sonra dedim ki madem uzadı bağlayayım. O günden beri uzun kullanıyorum. :) Denemekten zarar gelmez. Olmazsa kestirirsin zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı