Saç kurutma makinesi ile kasa temizliği yapılır mı?

TurboxFanClub

Decapat
Saç kurutma makinesi ile bugün kasamı temizledim fakat soğuk modu yok. Sıcak hava ile kullandım, sizce sisteme zarar vermiş miyimdir? İlerleyen zamanlarda kullanırsam sıkıntı yaratır mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam soguk modda kullansaydınız sıkıntı olmayabilirdi ama sıcak modda kullanarak sanki biraz risk almışsınız gibi.

Aynı yere çok uzun süre sıcak hava tutmadığınız sürece bir problem olmaz. Bilgisayar zaten yük altındayken o sıcaklıklara maruz kalıyor.
Hocam 7-8 cm uzaklıktan anakarta, cpu fanına tuttum. Aynı yere uzun süre tutmadım.

Sistemde bir zarar oluşup oluşmadığını nasıl anlayabilirim? Kafama takıldıda biraz :D.

Son düzenleme:
Hocam 7-8 cm uzaklıktan anakarta, cpu fanına tuttum. Aynı yere uzun süre tutmadım.

Sistemde bir zarar oluşup oluşmadığını nasıl anlayabilirim? Kafama takıldıda biraz :D.
Her zaman oynadığın oyunu oyna. Bir şey olmadıysa olmaz. Kafaya neden takıyorsun ki? Bilgisayar sorun çıkarırsa illaki belli ediyor. Sıcak mod ise 7-8 cm ısının ortama dağılması için yeterli bir uzunlukta. Soğuk ise üflemeden bir farkı olmayacağı için bir şey olmaz. Sen yine de çok şüpheleniyor isen telefonun ışığı açıp plastiklere bak. Eridikleri zaman parlarlar. Bir şey erimediği sürece bozulmaz.

Her zaman oynadığın oyunu oyna. Bir şey olmadıysa olmaz. Kafaya neden takıyorsun ki? Bilgisayar sorun çıkarırsa illaki belli ediyor. Sıcak mod ise 7-8 cm ısının ortama dağılması için yeterli bir uzunlukta. Soğuk ise üflemeden bir farkı olmayacağı için bir şey olmaz. Sen yine de çok şüpheleniyor isen telefonun ışığı açıp plastiklere bak. Eridikleri zaman parlarlar. Bir şey erimediği sürece bozulmaz.
Tamamdır çok teşekkür ediyorum ilginiz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı