Saç nasıl hızlı uzatılır?

-Jwol-

Hectopat
Selamlar dostlar bundan 1 hafta önce yaklaşık 30 cm olan saçlarımı kestim ve çok pişmanım. Bu yüzden tekrar uzatma kararı aldım. 2 gün önce "revox at kuyruğu" şampuanı aldım ve yıkandım. Her gün saçlarını kuru su ile yıka dendi. Sizlerden de tavsiye almak istiyorum. Sizce şampuanı hala kullanmaya devam etmeli miyim? Kaç günde bir saçlarımı şampuan ile yıkayayım? Önerileriniz benim için çok önemli. (sadece şampuanı aldım krem yok) Şampuan.

İster kısa, uzun, kıvırcık veya düz saçlar için en iyi saç bakım ürünlerine her kadının ihtiyacı var gayet mükemmel ürünler saçım çok dökülüyordu şuan parlak ve canlı gözüküyor özellikle besleyici saç yağlar cok işe yariyor

Hayatının %95'ini uzun saçlı olarak geçiren ve şimdi de uzun saçlı birisi olaraktan en iyi tavsiyem sabır. Saçlarını düzenli olarak yıka, karışmasınlar diye tara yeterli. Onun dışında ekstra hiçbir şey kullanmadım.

(Konunun üstünden biraz geçmiş farkındayım da bu soruyu çok görüyorum forumda.)

Benim de saçlarım düzdü. 20 yaşından sonra dalgalandı nasıl oldu anlamadım. Saçlarımı kesiyorum. 2 haftada çok hızlı uzuyor.

Geri
Yukarı