Saç nasıl hızlı uzatılır?

Ben sizi anladım sadece mesajınızda yağda sürsen uzar sürmesen de anlamı çıktığı için bazı noktaların altını çizdim. Ama yağlar ve düzenli kırıkları aldırmak saç için çok faydalı, sizin için bile öyle. Yoksa biz anlaştık seninle 👍
O konuda sorun yok zaten. Bitkisel ürünlerin vücutta faydalı olduğu çoğu yer var zaten. Saçlarda da bu durumun olması oldukça normal.

Ben daha çok sabır işi olduğuna dikkat çekmek istedim. Ne yaparsanız yapın yine de sabırlı olmanız gerekmekte. Bir anda olacak bir şey değil ve özen gerektiriyor.

Ben bol bol yıkamıyorum. Dökülmedi. Öyle olsaydı dünyada kel kalmazdı.

Hocam soru saç nasıl uzatılır kellik ile bir alakası yok ben her gün bir kere yıkıyorum dökülmedi ne bileyim.

Yağ karışımları falan kullanabilirsin dostum argan+badem+Hindistan+yılan yağını eşit oranda karıştırıp saç diplerine masaj yaparak haftada 2 kez uygulayabilirsin. Ayrıca aşağıda ki şampuanı şiddetle tavsiye ederim 2 günde 1 duş alsan yeterli olur. Ayrıca saç uzama hızına göre değişir ama ortalama 7-8 aya o kıvama gelir saç.

Hocam bağlamak için en az kac cm olmalı?

Hocam soru saç nasıl uzatılır kellik ile bir alakası yok ben her gün bir kere yıkıyorum dökülmedi ne bileyim.
Her gün yıkıyorsan dökülmesini hızlandırıyorsun demektir. Geçmiş olsun şimdiden. 😊
Ben asla yapmam onu. E tabii bu işin genetik yanı da var. Eğer saç telleri ince ve zayıf yapıdaysa asla sık yıkama tavsiye etmem. Yoksa saçların anasını sinemaya götürürsün...

Yeni konular

Geri
Yukarı