Saç nasıl uzatılır?

Arthur_Callahan

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar ben saç uzatmak istiyorum ama yanlar çok kısa, üstler ve önler çok uzun. Bu şekilde uzarsa düzensiz bir şekilde mi uzar? Berbere gidip saç uzatmak istediğimi söylesem saçlarımı düzenler mi? Yoksa berbere gitmeme gerek yok mu?

Berbere gidip saç uzatmak istediğimi söylesem saçlarımı düzenler mi?

Konu burada başlıyor zaten. Kafanda bir model tasarla ya da örnek bir model göster. Sonra devamlı gittiğin kuaförün karar versin. Düz bir saça sahipsen uzatmak istediğin model için her kesimde saça yön verecek çünkü. Kuaförün tecrübesi büyük rol oynuyor.

Arkadaşlar ben saç uzatmak istiyorum ama yanlar çok kısa, üstler ve önler çok uzun. Bu şekilde uzarsa düzensiz bir şekilde mi uzar? Berbere gidip saç uzatmak istediğimi söylesem saçlarımı düzenler mi? Yoksa berbere gitmeme gerek yok mu?
Benim saçlarım çenemin altına geliyordu ama ben saçımı sıfıra vurup uzatmıştım uzattıktan sonra da hep altları boşalttım bence şekilsiz uzamaz ama ayda bir traşa git saçın altlarını boşalttır kötü durmasın yani kısaca uzatabilirsin

Biz lisede Allah ne verdiyse uzatıyorduk evet yanlar geç uzadığı için oralar toplanana kadar acı çekiyorduk kulağı rahatsız ediyordu ama olsun en sonunda Puyol'a taş çıkaran sırma saçlarımız oluyordu :D

puyol.jpg

Geri
Yukarı