Saç Uzatırken Ne Yapmak Gerekir

• Konuyu başlatan Mr. J
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 17B

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Direk konuya gireceğim. :) :) Ben saçımı uzatmak istiyorum. Saç uzatırken ne yapmak gerekir ? Bakım için tavsiye ettiğiniz ürünler nelerdir ?
Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

Kestirmemen gerekir diyip kötü bir espiri yapmıycam :). Bu konuda sana en iyi yardımcı olacak kişiyi -kendisi sınıf arkadaşım olur- etiketliyorum @KaanKARA. Kendisi bu konuda tecrübeli ve saçlarıı uzun. Umarım yardımcı olur.

Benimde düz. Subay traşı oldum. 6 aydır uzatıyorum. Berber biraz kısa kesmişti saçlarımı ama gayet şekilli ve düzgün uzadı. Saçlarımı pek taramayı sevmem ve dağınık dolaşırım. Bakım falan yapmıyorum. Sal gitsin. :DSaçların kırılıyorsa eğer uçlarından azar azar aldır. Yoksa uzaması çok yavaşlıyor.

Dipçe : Kestirmeden önce omuzlarıma dökülüyordu saçlarım.

Benimde düz. Subay traşı oldum. 6 aydır uzatıyorum. Berber biraz kısa kesmişti saçlarımı ama gayet şekilli ve düzgün uzadı. Saçlarımı pek taramayı sevmem ve dağınık dolaşırım. Bakım falan yapmıyorum. Sal gitsin. :DSaçların kırılıyorsa eğer uçlarından azar azar aldır. Yoksa uzaması çok yavaşlıyor.

Dipçe : Kestirmeden önce omuzlarıma dökülüyordu saçlarım.
Şuan ne uzunlukta saçların ?

Hocam benimde saçım aşırı düz ve yumuşak. Mesela şuan popüler olan ne denir ona rampa yapamıyorum :) Uzatmak için önerim düz bırak hiç elle önler gözüne gelince sağ - sol sana kalmış oraya yatır derim. Ben öyle yapıyordum.

Hocam benimde saçım aşırı düz ve yumuşak. Mesela şuan popüler olan ne denir ona rampa yapamıyorum :) Uzatmak için önerim düz bırak hiç elle önler gözüne gelince sağ - sol sana kalmış oraya yatır derim. Ben öyle yapıyordum.
Ben öyle sevmiyorum ya. Emo gibi geliyor bana. Şuan neredeyse gözüme giriyor zaten saçlarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı