Saç Uzatırken Ne Yapmak Gerekir

• Konuyu başlatan Mr. J
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 17B
Ben öyle sevmiyorum ya. Emo gibi geliyor bana. Şuan neredeyse gözüme giriyor zaten saçlarım.
Emo gibi olmuyor ki :) Yana atınca fazla göze girmiyor benim bırakınca burnumu geçiyordu yana atınca kaşlarımın az altında oluyordu. Bizim kaderimiz bu :) Hiç bir şekil olmuyor :)

Emo gibi olmuyor ki :) Yana atınca fazla göze girmiyor benim bırakınca burnumu geçiyordu yana atınca kaşlarımın az altında oluyordu. Bizim kaderimiz bu :) Hiç bir şekil olmuyor :)
Ben iyi şekil veriyorum ama bayadır aynı şekil olunca sıkılıyor insan. Yaz sonuna kadar uzatmayı düşünüyorum.

Ben de saç uzatıyorum, saçlarım ince telli ve düz, sağa sola atınca önüme düşüyor ve çok çabuk yağlanıyor tavsiyeleriniz var mıdır?

Sadece 2 - 3 gün de bir yıkamaya özen göster. Her gün yıkarsan olmaz. Saçının kendi yağına da ihtiyaç vardır, ve böyle yaparsan 2 hafta da sonucu göreceğine inanıyorum.

Şimdi saçı uzun biri olarak söylüyorum, sadece arkasını veya sadece önünü uzatmak falan yok. Geçin onları önce. Madde madde yazayım ben:
1- Gözüme giriyor diye saçın önünü kestirmeyin. Uzayınca düşmeyecek zaten önünüze.
2- En azından her ay berbere gidip favorileri toplattırmalısınız.
3- Yeni uzadığı zamanlar çok yağlanma ihtimali var. Her gün yıkanmalısın.

Benimde saçlarım senin gibi ince telli ve fazlasıyla düz. Aynı zamanda yumuşak. Ben sana direk saç uzatma tekniğini anlattım. Ogün Şanlısoy gibi. Daha değişik şekillerde verebilirsin eğer saçın uyuyorsa.

Şimdi saçı uzun biri olarak söylüyorum, sadece arkasını veya sadece önünü uzatmak falan yok. Geçin onları önce. Madde madde yazayım ben:
1- Gözüme giriyor diye saçın önünü kestirmeyin. Uzayınca düşmeyecek zaten önünüze.
2- En azından her ay berbere gidip favorileri toplattırmalısınız.
3- Yeni uzadığı zamanlar çok yağlanma ihtimali var. Her gün yıkanmalısın.

Benimde saçlarım senin gibi ince telli ve fazlasıyla düz. Aynı zamanda yumuşak. Ben sana direk saç uzatma tekniğini anlattım. Ogün Şanlısoy gibi. Daha değişik şekillerde verebilirsin eğer saçın uyuyorsa.
Ben bu iki stilden birini yapmak istiyorum. Sence hangisi daha güzel ?

tumblr_mxzvw3GzO11rjqfw6o1_400.jpg

2012-07-18-zlatan-ibrahimovic.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı