Saç yönü değiştirme

184424

Hectopat
Makaleler
2
Geçenlerde saçımı kestirdim. Yönünü değiştirmek istiyorum fakat arkası kirpi gibi oluyor. Sizce nasıl yönü sıkıntısız değiştirebilirim?

Hocam benim saçımda çok kırık vardı ve ince olduğu için şekil almıyordu vurdurdum üçe zeytinyağlı sabunlarla bakıyorum saçıma ve daha kısayken bile o yumuşaklığı dolgunluğu hissediyorum.

Geçenlerde saçımı kestirdim. Yönünü değiştirmek istiyorum fakat arkası kirpi gibi oluyor. Sizce nasıl yönü sıkıntısız değiştirebilirim?
Duş esnasında saçını sürekli istediğin tarafa yatır. Çıkışta o yöne doğru tarakla tara ve kurumasını bekle. Birkaç denemeden sonra olacak.

Duş esnasında saçını sürekli istediğin tarafa yatır. Çıkışta o yöne doğru tarakla tara ve kurumasını bekle. Birkaç denemeden sonra olacak.
@184424 Bununla beraber zaten bir sonraki kuaföre gittiğinde istediğin yönü söyle, kesim kısmında halledilir. Saçlarının çok uzamasına da gerek yok.

@184424 Bununla beraber zaten bir sonraki kuaföre gittiğinde istediğin yönü söyle, kesim kısmında halledilir. Saçlarının çok uzamasına da gerek yok.
Ben anlayamadım kuaförde adam şak diye yapıyor arkada saç kalkmıyor önümde güzel oluyor. Bana gelince arkayı yapamıyorum önü süper yapıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı