Saçı 3 model kesmek sıkılaştırır mı?

Saçın boyunu kısaltmak sadece saçınızın boyunu kısalttığınız anlamına gelir. Sırf kestiniz diye saç kökü olmayan yerden saç çıkmaz zaten. Yaşınız daha çok genç, şimdiden buna takılmayın. Kaliteli ürünler kullanmaya dikkat edin.

Saçı kazıtmak, 3'e vurmak saçı gürleştirmez, daha kaliteli çıkmasına sebep olmaz. Omega 3 içeren ceviz ve ton balığı ye. İçerisindeki protein sana yeter zaten kaliteli protein zaten. Spor yap, hareket et ki kan akışı oluşsun, saçına oksijen gitsin. Saçını soğuk suyla yıka, kan akışını hızlandırır.

Saçı kazıtmak, 3'e vurmak saçı gürleştirmez, daha kaliteli çıkmasına sebep olmaz. Omega 3 içeren ceviz ve ton balığı ye. İçerisindeki protein sana yeter zaten kaliteli protein zaten. Spor yap, hareket et ki kan akışı oluşsun, saçına oksijen gitsin. Saçını soğuk suyla yıka, kan akışını hızlandırır.

Bu yoruma biraz katılıyorum.

Wax, Jöle, Saç Spreyi bu tip ürünlerin hiçbirini kullanmadım bugüne kadar. En kalitelisini kullanan arkadaşlarımın bile saçları 20 yaşlarında dökülmeye başladı. Ben sadece iki günde bir saçımı yıkardım ve üç numara gezdim üniversiteye kadar hep. Saçın kısa olması saçı gürleştirir mi bilmem fakat saçınıza gereksiz şeyler kullanmanıza gerek kalmadığından ve bakımı daha kolay yapıldığından kısa olması iyidir. Kısa kestirince saç derisi nefes alıyormuşcasına rahat ediyorsunuz. Yanlış kesimlerde saç küsmesi olabilir. Doğal sabun ve saç besleyici şampuandan başka bir şey kullanmanızı önermem.

Arkadaşlar merhaba. 14 yaşındayım ve wax kullanımlarında kalitesiz kozmetikler yüzünden saç aralarım birazcık açıldı, eskiden sıkıyken. 3'e vursam sıkılaşır mı?
Saçın gürleşmez yani yeni kökler çıkmaz sadece saç tellerin kalınlaşır. Saf sabun dışında jöle tarzı abuk subuk şeyler kullanmayın sık sık. En azından ben öyle yapmaya çalışıyorum.

Wax, jöle, saç spreyi bu tip ürünlerin hiçbirini kullanmadım bugüne kadar. En kalitelisini kullanan arkadaşlarımın bile saçları 20 yaşlarında dökülmeye başladı. Ben sadece iki günde bir saçımı yıkardım ve üç numara gezdim üniversiteye kadar hep. Saçın kısa olması saçı gürleştirir mi bilmem fakat saçınıza gereksiz şeyler kullanmanıza gerek kalmadığından ve bakımı daha kolay yapıldığından kısa olması iyidir. Kısa kestirince saç derisi nefes alıyormuşcasına rahat ediyorsunuz. Yanlış kesimlerde saç küsmesi olabilir. Doğal sabun ve saç besleyici şampuandan başka bir şey kullanmanızı önermem.

Hele bu sıcaklarda :). SLS ve Parabensiz şampuan aldım onu kullanacağım.
Saçın gürleşmez yani yeni kökler çıkmaz sadece saç tellerin kalınlaşır. Saf sabun dışında jöle tarzı abuk subuk şeyler kullanmayın sık sık. En azından ben öyle yapmaya çalışıyorum.
Benimde istediğim oydu :) Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı