Saçı 3'e vurmak

Daha fazla  
Zaten 3 numaraya vuracağım nerede hata yapabilirim ama. Yaklaşık 4 yıldır saçımı uzatıyorum. Direkt makineyle kesebilir miyim? Philips 7000 serisi tıraş makinem var. Dikkat etmem gereken bir şey var mıdır?

Zaten 3 numaraya vuracağım nerede hata yapabilirim ama. Yaklaşık 4 yıldır saçımı uzatıyorum. Direkt makineyle kesebilir miyim? Philips 7000 serisi tıraş makinem var. Dikkat etmem gereken bir şey var mıdır?

Siz siz olun 3'e vurmayın. Ben yaptım pişmanım. Bunun yerine düzgün bir berberde kesmeyi veya evde normal bir kesim yapmayı deneyin.

Siz siz olun 3'e vurmayın. Ben yaptım pişmanım. Bunun yerine düzgün bir berberde kesmeyi veya evde normal bir kesim yapmayı deneyin.
Hocam bayağıdır uzun saç kullanıyorum. Biraz kafa derimi havalandırayım dedim. Mars yüzeyine döndü kendisi.

Üstleri 8E vurun. Yanları da 0.5'ten başlayıp kat kat arttırın numarayı. Berbere gidip yapın çok iyi olur kafanıza uyumluysa.

Valla saç olayından bıktığım için 3'e vurmayı planlıyorum zaten hocam. Biraz uzasın deneriz belki.

Geri
Yukarı